8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
- 8× 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, supporting Auto-MDI/MDIX
- Green Ethernet technology saves power
- IEEE 802.3X flow control provides reliable data transfer
- Plastic casing, desktop or wall-mounting design
- Plug and play, no configuration needed
- Fanless design ensures quiet operation
| HARDWARE FEATURES | |
|---|---|
| Standards and Protocols | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x |
| Interface | 8× 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports |
| Fan Quantity | Fanless |
| External Power Supply | External Power Adapter (Output: 5VDC / 0.6A) |
| Dimensions ( W x D x H ) | 5.0 × 2.6 × 0.9 in. (127 × 66.5 × 23 mm) |
| Max Power Consumption | 2.7W |
| Max Heat Dissipation | 13.3 BTU/h |
| PERFORMANCE | |
|---|---|
| Switching Capacity | 16 Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 11.9 Mpps |
| MAC Address Table | 4K |
| Packet Buffer Memory | 1.5 Mb |
| Jumbo Frame | 16 KB |
| SOFTWARE FEATURES | |
|---|---|
| Advanced Features | Green Technology 802.3X Flow Control Back Pressure |
| Transfer Method | Store and Forward |
| OTHERS | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Package Contents | 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch Power Adapter Installation Guide |
| Environment | Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40℃~60℃ (-40℉~140℉) Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
Виж още Суич
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
6.12 €
/11.96 лв
120.00 € лв -
137.59 €
/269.11 лв
120.00 € лв -
59.89 €
/117.13 лв
120.00 € лв -
108.46 €
/212.12 лв
120.00 € лв -
69.90 €
/136.71 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
63.98 €
/125.14 лв
120.00 € лв -
528.00 €
/1032.68 лв
120.00 € лв -
8.35 €
/16.34 лв
120.00 € лв -
41.44 €
/81.06 лв
120.00 € лв -
39.88 €
/77.99 лв
120.00 € лв -
85.99 €
/168.18 лв
120.00 € лв -
8.19 €
/16.01 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
32.06 €
/62.70 лв
120.00 € лв -
7.10 €
/13.89 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
13.88 €
/27.16 лв
120.00 € лв -
109.00 €
/213.18 лв
120.00 € лв -
108.32 €
/211.86 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
130.48 €
/255.20 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
23.20 €
/45.37 лв
120.00 € лв -
112.17 €
/219.38 лв
120.00 € лв -
136.99 €
/267.93 лв
120.00 € лв -
9.62 €
/18.81 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
68.28 €
/133.55 лв
120.00 € лв -
69.41 €
/135.75 лв
120.00 € лв -
11.18 €
/21.86 лв
120.00 € лв -
6.78 €
/13.27 лв
120.00 € лв -
18.65 €
/36.48 лв
120.00 € лв -
148.76 €
/290.95 лв
120.00 € лв -
32.56 €
/63.69 лв
120.00 € лв -
20.44 €
/39.98 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв
-
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
161.74 €
/316.34 лв
120.00 € лв -
78.66 €
/153.85 лв
120.00 € лв -
1413.99 €
/2765.52 лв
120.00 € лв -
82.64 €
/161.62 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
125.75 €
/245.94 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
9.69 €
/18.95 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
6.07 €
/11.86 лв
120.00 € лв -
27.43 €
/53.65 лв
120.00 € лв -
21.90 €
/42.83 лв
120.00 € лв -
382.79 €
/748.67 лв
120.00 € лв -
57.79 €
/113.03 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.57 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
9.74 €
/19.06 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
336.99 €
/659.10 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
29.02 €
/56.75 лв
120.00 € лв -
16.44 €
/32.16 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
144.96 €
/283.52 лв
120.00 € лв -
101.25 €
/198.04 лв
120.00 € лв -
23.27 €
/45.51 лв
120.00 € лв






















































































































