Thermaltake UX200 SE ARGB White

16.8 Million TRUE RGB COLOR
Features 15 high lumen addressable LEDs with 16.8 million colors, UX200 SE White gives you a vivid RGB lighting experience. Enjoy reliable cooling performance and magnificent visual effects with UX200 SE White.

HIGH VOLUME AIRFLOW DESIGN
The fan blades are built to generate a large volume of air passing through the aluminum heatsink and U-shaped copper heat pipes at any angle for steady air flow.

RELIABLE HYDRAULIC BEARING
The hydraulic bearing self-lubricates with a high quality, friction-reducing substance that lowers operation noise and enhance thermal efficiency. The seal cap prevents leakage of the lubricant and extends the lifespan of the unit.
Specs:
| Compatibility | Intel LGA 1700/1200/1156/1155/1151/1150 AMD AM5/AM4/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 (CPU Socket) |
| Dimensions | 122 x 61 x 156.2 mm ( L x W x H) |
| Color | White |
| Heatsink Material | Aluminum Fins Copper Heatpipes |
| Heatpipe | Φ6mm x 4 pcs |
| Fan Dimensions | 120 x 120 x 25 mm ( L x W x H) |
| Fan Quantity | 1pcs |
| Fan Speed | PWM 800~1800 RPM |
| Started Voltage | 6.0 V |
| Rated Voltage | 12V |
| Rated Current | 0.3 A |
| Power Input | 4.32W |
| Air Flow | 62.72 CFM |
| Static Pressure | 1.47 mm-H2O |
| Acoustical Noise | 25.0 dBA |
| Life Expectation | 30,000 hours |
| Pin Connect | 5V RGB header 2510 - 4Pin |
| Cooling Power | 170 W |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Thermaltake
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
55.45 €
/108.45 лв
120.00 € лв -
40.30 €
/78.82 лв
120.00 € лв -
13.97 €
/27.32 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
102.96 €
/201.37 лв
120.00 € лв -
102.96 €
/201.37 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
7.28 €
/14.24 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
10.68 €
/20.89 лв
120.00 € лв -
4.19 €
/8.19 лв
120.00 € лв -
5.98 €
/11.70 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
111.62 €
/218.32 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв -
9.55 €
/18.68 лв
120.00 € лв -
89.33 €
/174.72 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
81.83 €
/160.06 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
5.19 €
/10.16 лв
120.00 € лв -
26.93 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
5.04 €
/9.85 лв
120.00 € лв -
14.82 €
/28.98 лв
120.00 € лв -
17.80 €
/34.82 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.85 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
5.07 €
/9.92 лв
120.00 € лв -
20.99 €
/41.05 лв
120.00 € лв -
87.58 €
/171.29 лв
120.00 € лв -
5.80 €
/11.34 лв
120.00 € лв -
20.39 €
/39.88 лв
120.00 € лв -
247.83 €
/484.71 лв
120.00 € лв -
4.17 €
/8.16 лв
120.00 € лв
-
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.75 €
/132.51 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
106.04 €
/207.40 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв
Охлаждане за процесор DeepCool AK400 (R-AK400-BKNNMN-G-1), съвместимост със сокети Intel LGA 1700/1200/115X & AMD AM431.48 €
/61.57 лв
Охлаждане за процесор DeepCool AG400 DIGITAL BK ARGB, съвместимост със сокети Intel LGA 1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM431.43 €
/61.47 лв
Охлаждане за процесор Valkyrie Surge SL125 White, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/1151 & AMD AM5/AM432.74 €
/64.03 лв












































































