



| Fan Dimensions | 120×120×25 mm |
| Net Weight | 452 g |
| Fan Speed | 500~1800 RPM±10% |
| Fan Airflow | 61.91 CFM |
| Fan Air Pressure | 1.83 mmAq |
| Fan Noise | ≤28 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.13 A |
| Fan Power Consumption | 1.56 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 1.05 W |
Виж още Вентилатори DeepCool
Виж всички Вентилатор за компютър в категорията
| Размер: | 120 мм |
|---|
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
111.16 €
/217.40 лв
-
13.13 €
/25.67 лв
-
60.57 €
/118.47 лв
-
7.91 €
/15.47 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
19.84 €
/38.81 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
8.66 €
/16.93 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
8.01 €
/15.67 лв
-
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
26.06 €
/50.96 лв
-
117.68 €
/230.17 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
51.27 €
/100.27 лв
-
5.27 €
/10.30 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
92.94 €
/181.78 лв
-
15.07 €
/29.48 лв
-
30.89 €
/60.42 лв
-
42.90 €
/83.90 лв
-
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 36 CO, съвместимост със сокети Intel LGA1851/1700 & AMD AM5/AM4
33.12 €
/64.77 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
15.71 €
/30.73 лв
-
17.29 €
/33.81 лв
-
5.07 €
/9.92 лв
-
5.07 €
/9.92 лв
-
5.76 €
/11.26 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
27.40 €
/53.59 лв
-
15.57 €
/30.45 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
18.31 €
/35.82 лв
-
19.72 €
/38.58 лв
-
16.18 €
/31.64 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
64.53 €
/126.21 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
22.26 €
/43.53 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
21.71 €
/42.46 лв
-
24.90 €
/48.71 лв
-
19.40 €
/37.95 лв
-
37.71 €
/73.76 лв
-
43.19 €
/84.47 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.02 €
/37.20 лв
-
30.56 €
/59.77 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
21.25 €
/41.57 лв
24.87 € -
39.07 €
/76.42 лв
44.64 € -
44.90 €
/87.81 лв
46.57 € -
15.75 €
/30.81 лв
19.77 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
17.81 €
/34.84 лв
19.06 € -
39.07 €
/76.42 лв
44.64 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
16.13 €
/31.54 лв
17.25 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
38.08 €
/74.47 лв
39.24 € -
7.25 €
/14.18 лв
15.92 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
15.31 €
/29.94 лв
16.26 € -
37.89 €
/74.12 лв
38.62 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
89.94 €
/175.91 лв
96.05 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Вентилатори 140mm, Arctic P14 Pro A-RGB, 4-pin, 2500rpm, 3броя32.88 €
/64.31 лв
Вентилатор 120mm, Lian Li UNI FAN SL-INF Wireless Reversed Blade, 4-pin, 2200 rpm, черен32.84 €
/64.22 лв
Вентилатор 120mm, Lian Li UNI FAN SL-INF Wireless, 4-pin, 2300 rpm, бял32.84 €
/64.22 лв




















































































































