Thermaltake Iris M50
MADE FOR POWER PLAYS Equipped with high performance pixart PMW-3389 optical sensor, the Iris M50 offers superior tracking across the widest variety of surfaces. Selectable DPI options can be adjusted on-the-fly, and up to 16000 DPI that can also be configured via the gaming software. | ![]() |
![]() | OMRON SWITCHES Includes OMRON engineered switches with a lifecycle of 20 million clicks, ensuring the utmost reliability in every game session. |
CUSTOMIZE YOUR PLAY ARM based 32-bit microcontroller with on-board 32Kb flash memory that allows users to store commonly used macros and up to 4 game profiles, along with 7 programmable buttons made for easy customizations! | ![]() |
![]() | GAME IN COMFORT Ergonomically shaped with advanced matte coating for enhanced comfort and durability. |
Specifications
| Color | Black |
| Shape | Ergonomic Shape Designed |
| No. of Buttons | 7 |
| No. of Macro Keys | 28 |
| No. of Game Profiles | 4 |
| USB cable length | 1.8m |
| Omron Switches | 20 Million Click Lifecycle |
| Graphical UI | Tt Esports Command Center Pro |
| Gold-Plated USB | Yes |
| Dimensions | 124.5 x 68 x 41.3 mm (L * W * H) |
| Net Weight (Approximate) | 135.38 g |
| LED COLOR | 16.8 Million RGB Colors |
| LIGHTING EFFECTS | Static, Pulse, RGB Spectrum, Wave. |
| SENSOR NAME | PIXART PMW-3389 |
| SENSOR TYPE | Optical |
| DPI | 100 ~ 16000 DPI |
| Default DPI | 800, 1600, 3600, 7200, 16000 |
| IPS | 400 |
| ACCELERATION | 50g |
| Polling Rate | 1000HZ, 500HZ, 250HZ OR 125HZ (1MS, 2MS, 4MS OR 8MS) |
Виж още Мишки Thermaltake
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.61 €
/54.00 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
35.70 €
/69.83 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
20.99 €
/41.05 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
20.98 € -
6.99 €
/13.67 лв
-
35.41 €
/69.26 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
30.68 €
/60.01 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
64.98 € -
71.98 €
/140.78 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
14.46 €
/28.28 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
30.67 €
/59.99 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
98.98 €
/193.59 лв
-
28.10 €
/54.97 лв
31.58 € -
34.75 €
/67.96 лв
-
78.60 €
/153.73 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
10.16 €
/19.86 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
30.68 €
/60.01 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
7.45 €
/14.58 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
15.20 €
/29.73 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 €
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
194.03 €
/379.48 лв
198.00 € -
28.99 €
/56.70 лв
30.16 € -
23.40 €
/45.76 лв
26.11 €
Мишка Verbatim Blue Led, 1600 dpi, безжична, USB, сива26.06 €
/50.97 лв
Мишка Modecom Volcano MC-GMX2, оптична(7200 dpi), гейминг, USB, черен26.06 €
/50.97 лв
Мишка Bloody W965 Naraka, 12 000 dpi, USB, черно-бяла, за гейминг, 8 бутона26.09 €
/51.04 лв



















































































































