Тестерът за съпротивлението на заземяването Ermenrich Ping ET60 е уред, който е предназначен за измерване на съпротивлението на заземяването в диапазона от 0 до 4 kΩ. Той има вграден екран с течнокристален дисплей, три тестови кабела с различна дължина и два заземяващи пръта. Уредът работи с батерии, има функция за автоматично изключване и Ви уведомява за необходимостта от смяна на батериите, ако техният заряд е недостатъчен. Препоръчва се измерванията и диагностиката на оборудването да се извършват при високо ниво на заряда на батерията; в противен случай резултатите могат да не бъдат надеждни.
Уредът съхранява измерванията в паметта, записва максимални, минимални и средни стойности и извършва относителни измервания чрез референтна стойност. Функцията „Запазване на данните“ е предназначена за „замразяване“ на резултатите от измерването на екрана на уреда в ситуации, при които същите са Ви необходими по-късно.
Ermenrich Ping ET60 е измервателен уред, който се използва за проверка на електроразпределителни линии, проектиране на системи за защита от мълнии, диагностика на стълбове с високо напрежение, сгради, комуникационни станции, вътрешни кабелни връзки, електрическо оборудване и др. Притежава висока точност на измерване и е подходящ за използване в професионалната работа.
Основни характеристики:
- Измерване на съпротивлението на заземяването чрез метода на преобразуване на постоянния ток
- Измерване на напрежението на земята чрез метода на цифровата изправена средна стойност
- Памет за 100 групи измервания, както и за съхраняване на минималните, максималните и средните стойности
- Функция за задържане на резултатите от измерването на екрана, изчисление на базата на референтни стойности
- Захранване със стандартни батерии, функция за автоматично изключване и предупреждение за изтощена батерия
Комплектът включва:
- Тестер за съпротивлението на заземяващия контур
- Тестови кабели – 3 бр.
- Допълнителни заземяващи пръти – 2 бр.
- Калъф
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555027326 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 33x27x9 cm |
| Транспортно тегло | 2.315 kg |
| Диапазон на измерване на съпротивлението на заземяването | 0–29,99 Ω: грешка (±2%+6), разделителна способност 0,01 Ω; 30–99,9 Ω: грешка (±3%+3), разделителна способност 0,1 Ω; 100–999 Ω: грешка (±3%+3), разделителна способност 1 Ω; 1,00–4,00 kΩ: грешка (±3%+3), разделителна способност 10 Ω |
| Потенциал на земята | 0 V–200 V (50–60 Hz): точност (± 1%+5), разделителна способност 0,1 V |
| Метод на измерване | двупроводно, трипроводно |
| Параметри на измерването на съпротивлението на заземяващия контур | тестови ток 3 mA, 800 Hz |
| Памет | 100 групи |
| Памет за средната стойност (AVG) | yes |
| Измерване на относителни стойности (REL) | yes |
| Категория по пренапрежение | кат. III (1000 V), кат. IV (600 V) |
| Дисплей | да |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Графична скала | yes |
| Стандарти за безопасност | EN61010-1, EN61557-3, EN61326-1 |
| Функция за запаметяване/четене на данни | yes |
| Функция “Запазване на данните” | yes |
| Памет за гранични стойности (Мин./Макс.) | yes |
| Захранване | 8 батерии АА (не са включени) |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Автоматично изключване на захранването | yes |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.17 €
/10.12 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
Кабел Vention AACBH, от HDMI(м) към HDMI(м), 2м, черен, 4K 2160p@60FPS, 18 Gb/s, позлатени конектори
6.69 €
/13.08 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
4.05 €
/7.92 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
8.84 €
/17.28 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
329.00 €
/643.48 лв
347.17 € -
27.98 €
/54.72 лв
-
17.79 €
/34.79 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
4.76 €
/9.32 лв
-
Електрическа кана Rohnson R-7640, вместимост 1.7 литра, филтър против котлен камък, 1850W, прозрачна
23.21 €
/45.39 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
167.99 €
/328.56 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
42.23 €
/82.60 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
4.80 €
/9.38 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
75.00 €
/146.69 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.72 €
/11.18 лв
-
6.44 €
/12.59 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
244.77 €
/478.73 лв
249.55 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 €




















































































































