Ermenrich Ping SM110 е многофункционален тестер за проследяване на кабели, измерване на дължина и проверка на различни видове кабели. Той също предоставя възможност за проверка на състоянието на телефонни линии и определяне на полярността. Опция за извършване на PoE тест. Уредът има функция Port Flash, която идентифицира порта на комутатора или маршрутизатора. Функцията VFL Ви помага да откриете дали даден кабел е повреден или да локализирате кабел в кабелен сноп чрез мигане на червена светлина върху съединителя.
Тестерът за кабели Ermenrich Ping SM110 включва три основни модула: предавател с екран и бутони за управление, приемник с високоговорител и регулируема чувствителност и 4 дистанционни модула. Включени са също адаптери и съединителни кабели. Всички принадлежности се доставят в удобна за носене чанта, която ще запази всичките Ви устройства в безопасност.
Предавателят и приемникът са снабдени с акумулаторни батерии, адаптер и кабел за зареждане.
Основни характеристики:
- Картографиране на проводниците и проследяване на коаксиални и мрежови кабели
- Проверка на състоянието и полярността на телефонни линии
- Измерване на кабели с дължина до 2000 метра
- Функции PoE тест, Port Flash и VFL
- Захранване чрез акумулаторна батерия (на предавателя и приемника)
Наборът включва:
- Приемник
- Предавател
- Дистанционни устройства – 4 бр.
- Слушалки, които се поставят в ушите
- Щипка тип „крокодил“
- Мрежов съединителен кабел
- Телефонен съединителен кабел
- Телефонен адаптер 6p4c (модул RJ11)
- Адаптер BNC-RJ11
- Променливотоков адаптер 5 V, 1 A
- MicroUSB кабел
- Чанта
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555016979 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 24x16x8 cm |
| Транспортно тегло | 0.865 kg |
| === Разделител === | Предавател |
| Портове | BNC, PoE, RJ45 (главен), RJ45 (сканиране), VFL, microUSB, флаш |
| Типове кабели за проверка | STP/UTP (CAT5, CAT6) мрежов кабел, коаксиален кабел, телефонен кабел |
| Максимална дължина на проверявания кабел, m | 2000 |
| Измерване на дължината на кабели | yes |
| Проверка на кабели | yes |
| Проверка на кабели | + |
| Функция за флаш на порт | yes |
| Функция за флаш на порт | + |
| Проследяване на кабели | yes |
| PoE тест | yes |
| Регистриране на полярността на напрежението | yes |
| Тест за състояние на телефонни кабели | yes |
| Тест за състояние на телефонни кабели | + |
| Измервателен диапазон, m | 10 — 2000 |
| Визуален локализатор на неизправности (VFL) | yes |
| === Разделител === | Основни характеристики |
| Честота на сигнала, kHz | 130 |
| Предаване на данни | + (5 слота за памет) |
| Дисплей | Течнокристален дисплей |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 128х64 |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Захранване | литиево-полимерна батерия 1400 mAh, 3,7 V |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Автоматично изключване на захранването | 15 мин, 30 мин, 60 мин |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| === Разделител === | Приемник/Дистанционно устройство |
| Портове | BNC, RJ45, microUSB |
| Честота на сигнала, kHz | 130 |
| Захранване | литиево-полимерна батерия 1400 mAh, 3,7 V |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
154.95 €
/303.07 лв
120.00 € лв -
39.02 €
/76.32 лв
120.00 € лв -
35.89 €
/70.19 лв
120.00 € лв -
35.00 €
/68.45 лв
120.00 € лв -
150.95 €
/295.22 лв
120.00 € лв -
204.99 €
/400.93 лв
120.00 € лв -
88.10 €
/172.31 лв
120.00 € лв -
101.20 €
/197.93 лв
120.00 € лв -
36.23 €
/70.85 лв
120.00 € лв -
299.00 €
/584.80 лв
120.00 € лв -
166.88 €
/326.39 лв
120.00 € лв -
42.70 €
/83.52 лв
120.00 € лв -
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
64.98 €
/127.09 лв
120.00 € лв -
7.16 €
/14.00 лв
120.00 € лв -
10.68 €
/20.89 лв
120.00 € лв -
68.59 €
/134.15 лв
120.00 € лв -
32.72 €
/63.99 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
157.11 €
/307.27 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
7.19 €
/14.06 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
27.73 €
/54.24 лв
120.00 € лв -
91.31 €
/178.59 лв
120.00 € лв -
15.91 €
/31.12 лв
120.00 € лв -
14.15 €
/27.67 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
55.21 €
/107.98 лв
120.00 € лв -
34.30 €
/67.08 лв
120.00 € лв -
6.97 €
/13.64 лв
120.00 € лв -
42.79 €
/83.69 лв
120.00 € лв -
13.11 €
/25.63 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
29.75 €
/58.19 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв
-
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1266.08 €
/2476.25 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
109.14 €
/213.46 лв
120.00 € лв -
1239.99 €
/2425.21 лв
120.00 € лв -
106.04 €
/207.40 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
50.40 €
/98.57 лв
120.00 € лв -
114.40 €
/223.76 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
301.98 €
/590.63 лв
120.00 € лв -
9.74 €
/19.06 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
82.64 €
/161.62 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
29.02 €
/56.75 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
35.15 €
/68.74 лв
120.00 € лв -
9.74 €
/19.06 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
53.77 €
/105.16 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв























































































































