Тестерът за дължината на кабели Ermenrich NetGeeks NL70 е многофункционален измервателен уред за проверка на различни мрежови кабели (категории 5E/6E), телефонни, коаксиални кабели и обикновени кабели. Уредът се използва за проверка на кабели с дължина до 1000 метра. Комплектът включва 8 дистанционни устройства, чрез които могат да се извършват едновременно 8 измервания.
Чрез Ermenrich NetGeeks NL70 можете да проверявате кабели за прекъсвания и къси съединения, както и кръстосани, обърнати и разделени двойки. Тестерът за дължината на кабели може да измерва разстоянието до мястото на прекъсването. Има функция за проследяване на кабела, за откриване на целевия кабел в кабелния сноп. Функцията Port Flash осигурява възможност за намиране на точния порт на мрежовия комутатор или маршрутизатор, към който е свързан целевият кабел. Чрез този тестер можете да извършвате PoE тест и PING тест и да записвате данни в карта с памет.
Ermenrich NetGeeks NL70 предлага висока точност на измерване и може да се калибрира, ако е необходимо. Предавателят и приемникът се захранват от акумулаторни батерии, така че няма да се налага често да купувате и сменяте батерии. С едно зареждане предавателят може да работи 20 часа, а приемникът 50 часа.
Основни характеристики:
- Измерване на дължината на кабели чрез измерване на капацитета на кабелите – до 1000 метра
- Картографиране на проводници, проследяване на целеви кабел в кабелен сноп
- Проверка на кабели за късо съединение и прекъсване, измерване на разстояние до прекъсване
- Функция за флаш на порт, за проследяване на свързан към комутатор или маршрутизатор кабел чрез локализиране на порт с мигаща индикация
- Функция PoE тест за измерване на захранващото етернет напрежение в кабел с усукана двойка
- PING тест с разпределение на IP адреси
Наборът включва:
- Предавател
- Приемник
- Дистанционни устройства – 8 бр.
- Съединителен кабел RJ11
- Съединителен кабел RJ45
- Щипка тип „крокодил“
- Постояннотоков кабел
- MicroUSB кабел
- Торбичка за пренасяне
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555028033 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 24x21x8 cm |
| Транспортно тегло | 1.15 kg |
| === Разделител === | Предавател |
| Портове | BNC, RJ11, PoE/PING, RJ45 (главен), RJ45 (сканиране), TF карта, microUSB |
| Типове кабели за проследяване | STP/UTP (CAT5E, CAT6) мрежов кабел, коаксиален кабел, обикновени проводници, телефонен кабел |
| Типове кабели за проверка | STP/UTP (CAT5E, CAT6) мрежов кабел, коаксиален кабел, обикновени проводници, телефонен кабел |
| Измерване на дължината на кабели | yes |
| Проверка на кабели | yes |
| Проверка на кабели | + (прекъсвания, къси съединения, кръстосани, обърнати и разделени двойки, паразитно прехвърляне на сигнали) |
| Функция за флаш на порт | yes |
| Функция за флаш на порт | + |
| Проследяване на кабели | yes |
| Защита от паразитно прехвърляне на сигнали | yes |
| PoE тест | yes |
| PING тест | yes |
| === Разделител === | Измерване на дължината на кабели |
| Метод на измерване | чрез измерване на капацитета на кабела |
| Измервателни единици | ft, m |
| Измервателен диапазон, m | 0 — 1000 |
| Грешка | 3 (±0,5 m) |
| Измерване на разстоянието до мястото на прекъсването | yes |
| Калибриране | + |
| Минимална дължина на кабела за калибриране, m | 10 |
| Грешка при калибрирането, % | 2 (±0,5 m) |
| === Разделител === | Основни характеристики |
| Максимален работен ток, mA | <150 |
| Защита | входно напрежение: 48 V, ток: 5 mA |
| Предаване на данни | +, 160 слота за памет |
| Дисплей | течнокристален дисплей, цветен |
| Диагонал на дисплея, инчове | 2.8 |
| Разделителна способност на дисплея, пиксели | 320x240 |
| Фоново осветление на дисплея | yes |
| Захранване | 3,7 V, 1800 mAh, зареждане чрез постояннотоков адаптер 5 V, 1 A (не е включен) и microUSB кабел (включен е) |
| Живот на батерията, часове | 20 |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Автоматично изключване на захранването | 120 мин, 15 мин, 30 мин, 60 мин |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
| === Разделител === | Приемник/Дистанционно устройство |
| Портове | BNC, RJ11, RJ45, microUSB |
| Регулируема чувствителност | yes |
| Безконтактно регистриране на напрежение (NCV) | yes |
| Фенерче | yes |
| Максимален работен ток, mA | <100 |
| Захранване | 3,7 V, 1800 mAh, зареждане чрез постояннотоков адаптер 5 V, 1 A (не е включен) и microUSB кабел (включен е) |
| Живот на батерията, часове | 50 |
| Диапазон на работната температура,°C | −10… +60 |
| Диапазон на работната влажност, % | 20…70 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.17 €
/10.12 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
Кабел Vention AACBH, от HDMI(м) към HDMI(м), 2м, черен, 4K 2160p@60FPS, 18 Gb/s, позлатени конектори
6.69 €
/13.08 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
4.05 €
/7.92 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
8.84 €
/17.28 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
329.00 €
/643.48 лв
347.17 € -
27.98 €
/54.72 лв
-
17.79 €
/34.79 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
4.76 €
/9.32 лв
-
Електрическа кана Rohnson R-7640, вместимост 1.7 литра, филтър против котлен камък, 1850W, прозрачна
23.21 €
/45.39 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
167.99 €
/328.56 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
42.23 €
/82.60 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
4.80 €
/9.38 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
75.00 €
/146.69 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.72 €
/11.18 лв
-
6.44 €
/12.59 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
244.77 €
/478.73 лв
249.55 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 €




















































































































