Samsung PM893 7.68TB
| Характеристики | |
| Алгоритъм за криптиране на данни | 256-bit AES |
| SSD форм-фактор | 2.5" |
| Капацитет на Solid State Disk | 7,68 TB |
| Интерфейс | Serial ATA III |
| Тип памет | V-NAND TLC |
| NVMe | Не |
| Component for | Персонален компютър |
| Hardware encryption | Да |
| Скорост на трансфер на данни | 6 Гбит/с |
| Скорост на четене | 550 МБ/с |
| Скорост на запис | 520 МБ/с |
| Random read (4KB) | 98000 IOPS |
| Random write (4KB) | 30000 IOPS |
| Тип контролер | Samsung Metis |
| S.M.A.R.T. support | Да |
| TRIM support | Да |
| Цялостна защита на данните | Да |
| Средно време на безаварийна работа | 2000000 ч |
| Енергийна консумация и управление | |
| Работно напрежение | 5 V |
| Power consumption (read) | 2,1 W |
| Power consumption (write) | 3,2 W |
| Power consumption (max) | 1,5 W |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 70 °C |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 100 мм |
| Дълбочина | 6,8 мм |
| Височина | 69,8 мм |
| Тегло | 70 г |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още SSD дискове Samsung
Виж всички SSD дискове в категорията
| Капацитет: | 7680 GB |
|---|---|
| Интерфейс: | SATAIII 6Gb/s |
| Монтаж: | Вътрешни |
| Размер: | 2.5" (6.35 cm) |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
174.89 €
/342.06 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
110.47 €
/216.06 лв
120.00 € лв -
206.10 €
/403.09 лв
120.00 € лв -
86.38 €
/168.94 лв
120.00 € лв -
223.20 €
/436.55 лв
120.00 € лв -
67.72 €
/132.44 лв
120.00 € лв -
114.27 €
/223.49 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
110.89 €
/216.88 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
85.99 €
/168.18 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
7.50 €
/14.67 лв
120.00 € лв -
7.50 €
/14.67 лв
120.00 € лв -
401.27 €
/784.81 лв
120.00 € лв -
85.99 €
/168.18 лв
120.00 € лв -
28.10 €
/54.96 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
192.30 €
/376.10 лв
120.00 € лв -
103.50 €
/202.42 лв
120.00 € лв -
183.07 €
/358.06 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
211.47 €
/413.59 лв
120.00 € лв -
103.50 €
/202.42 лв
120.00 € лв -
267.60 €
/523.38 лв
120.00 € лв -
196.14 €
/383.62 лв
120.00 € лв -
146.82 €
/287.15 лв
120.00 € лв -
187.94 €
/367.57 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.08 лв
120.00 € лв -
132.45 €
/259.04 лв
120.00 € лв -
128.95 €
/252.21 лв
120.00 € лв -
104.84 €
/205.05 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
263.42 €
/515.20 лв
120.00 € лв -
92.71 €
/181.32 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
234.69 €
/459.02 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
85.99 €
/168.18 лв
120.00 € лв -
262.99 €
/514.36 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
588.99 €
/1151.96 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
363.99 €
/711.90 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
688.99 €
/1347.55 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
394.99 €
/772.53 лв
120.00 € лв -
223.99 €
/438.09 лв
120.00 € лв
-
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
173.83 €
/339.99 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
266.50 €
/521.22 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
379.64 €
/742.51 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
201.11 €
/393.34 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв
Памет SSD 7.68TB, Kingston DC600M, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене до 560MB/s, скорост на запис до 530MB/s2984.83 €
/5837.82 лв
Памет SSD 8TB, Kingston FURY Renegade G5, NVMe, M.2 (2280), скорост на четене до 14 800MB/s, скорост на запис до 14 000MB/s2451.71 €
/4795.12 лв
Памет SSD 1.92TB, HPE P40499-B21, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене до 600 MB/s, скорост на запис до 520MB/s1892.73 €
/3701.86 лв










































































































