Katana 17 B13VGK-1078BG
9S7-17L541-1078
Black
MSI Katana 17 B13VGK

Защитете честта си и победете враговете. Събудете вътрешната си сила и наследете волята на Дракона. В ръцете си държите Острието на Дракона, което струи от древна сила и е гравирано с руни на вятъра. Поразете всеки враг, който се изправи на пътя ви, с легендарното острие Катана 17 B13V.

В следващото поколение до процесор INTEL CORE i7-13700H
Процесорът Intel Core i7 от 13-о поколение е тук. С подобрена хибридна архитектура на ядрата, 8 Performance-ядра и 6 Efficient-ядра, за по-добра работа в многозадачен режим и стартиране на взискателни игри.

ЛАПТОПИ ОТ СЕРИЯТА GEFORCE RTX 40
ОТВЪД БЪРЗИНАТА
Графичните процесори NVIDIA GeForce RTX 40 Series изпреварват бързината за геймъри и творци. Те се задвижват от ултра ефективната архитектура NVIDIA Ada Lovelace, която осигурява квантов скок както в производителността, така и в графиката, задвижвана от изкуствен интелект. Насладете се на реалистични виртуални светове с трасиране на лъчи и свръхвисоки FPS игри с най-ниската латентност. Открийте революционни нови начини за създаване и безпрецедентно ускоряване на работния процес.

СВЕТКАВИЧНО БЪРЗ И ПЛАВЕН ДИСПЛЕЙ
Никога не пропускайте изстрел с поразителните визуални ефекти и плавната честота на опресняване на 144Hz IPS дисплей.

ЗАСИЯЙТЕ СЪС СТИЛА НА ИГРИТЕ
Серията Katana е оборудвана с RGB клавиатура в 4 зони с осветени WASD и специално проектирани капачки на клавишите. Насладете се на цветната светлина, която свети като импулсна енергия, предоставяйки ви поглъщащо гейминг изживяване със стил!

ПРЕРАБОТЕНО ОХЛАЖДАНЕ
С ДИЗАЙН НА СПОДЕЛЕНИ ТРЪБИ ЗА ПРОЦЕСОРА И ВИДЕО КАРТАТА
Въвеждане на новия дизайн с обща тръба, топлинната тръба, която е прикрепена както към CPU, така и към GPU. Shared-Pipe може да подобри топлинните възможности, особено да освободи производителността на CPU! С MSI Cooler Boost 5 геймърите могат свободно да изследват все по-сложния свят на игрите.
Specs:
17.3" (43.94cm) FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, 45% NTSC
NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6, Up to 1980MHz Boost Clock 105W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost
HD Camera (30fps@720p)
Intel Core i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB
2x 8GB DDR5-5200MT/s, 2x SO-DIMM slots, max. 64GB
1TB SSD NVMe PCIe Gen4x4 w/o DRAM, 2x M.2 SSD slots (NVMe PCIe Gen4)
10/100/1000Mbps Ethernet
802.11 ax Wi-Fi 6
Bluetooth 5.2
1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DP)
2x Type-A USB3.2 Gen1
1x Type-A USB2.0
1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)
1x RJ45
1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
2x 2W Speaker
3-Cell 53.5 Battery (Whr)
200W adapter
4-Zone RGB Gaming Keyboard
Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0
Windows 11 Home
39.8 x 27.3 x 2.52 cm
2.6kg
Виж още Лаптопи MSI
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13700H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 2.6 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 39.8 x 26.5 x 2.6 cm |
| Модел: | MSI Katana |
|---|---|
| Серия: | MSI Katana 17 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.29 €
/520.81 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO203_PB14250_EMEA)(сребрист) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 5 236V 3.5/4.7GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 41567.08 €
/3064.94 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO203_PB14250_EMEA)(сребрист), осемядрен Intel Ultra 5 236V 3.5/4.7GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1567.08 €
/3064.94 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2026 (MDV94ZE/A)(Silver), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1566.29 €
/3063.39 лв


















































































































