ERGONOMIC & LIGHTWEIGHT
The ergonomic shape offers comfort in hand while the lightweight structure reduces fatigue and enhances the gaming experience.
- Top-notch PAW-3395 Optical Sensor
- Patented MSI DIAMOND LIGHTGRIPS
- Classic ergonomic form with 85g lightweight design
- Supports MSI SNAP CHARGING and charging dock
- Tri-mode connectivity with MSI SWIFTSPEED wireless technology
![]() | ![]() |
| Feature | Specification |
|---|---|
| MODEL NAME | CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS |
| INTERFACE | USB 2.0 / USB 3.0 or above for MSI Snap Charging |
| SENSOR | PixArt PAW-3395 Optical Sensor |
| POLLING RATE | 1000 Hz / 1 ms |
| CABLES | MSI Snap Charging FrixonFree Type-C Charging Cable |
| PRESET SWITCHABLE DPI | 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 |
| MAX DPI | 26000 (Software) |
| SWITCH TYPE | OMRON |
| SWITCH DURABILITY | 60 Million Clicks |
| NUMBER OF BUTTONS | 6 |
| LED LIGHT | 3 Zone RGB |
| BATTERY LIFE | Up to 150 hours (without the RGB lighting) |
| OPERATING SYSTEM | Windows 10 (and above) |
| CABLE LENGTH | 2m |
| PRODUCT DIMENSIONS | 122 x 65 x 45 mm |
| WEIGHT (PRODUCT / PACKAGE) | 85g / 363g |
Виж още Мишки MSI
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
85.89 €
/167.99 лв
-
124.99 €
/244.46 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
18.90 €
/36.97 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
10.10 €
/19.76 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
41.99 € -
28.89 €
/56.50 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
9.20 €
/17.99 лв
-
52.25 €
/102.18 лв
-
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
28.89 €
/56.50 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
59.98 €
/117.31 лв
-
15.24 €
/29.80 лв
-
18.90 €
/36.97 лв
-
12.51 €
/24.48 лв
-
26.75 €
/52.32 лв
-
16.06 €
/31.42 лв
-
14.64 €
/28.64 лв
-
40.98 €
/80.15 лв
-
7.44 €
/14.55 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
64.98 € -
11.47 €
/22.43 лв
-
39.31 €
/76.89 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
110.87 €
/216.85 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
7.48 €
/14.63 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
118.99 €
/232.72 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
49.74 €
/97.28 лв
55.48 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
43.34 €
/84.76 лв
44.89 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
74.27 €
/145.26 лв
103.34 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
15.58 €
/30.48 лв
16.36 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
116.10 €
/227.07 лв
122.55 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 €
Мишка Apple Magic Mouse (MXK53ZM/A), безжична, Bluetooth, USB, бяла76.85 €
/150.32 лв
Мишка HyperX Pulsefire Haste 2 RGB, оптична (26000dpi), жична, USB, черна, гейминг, 6 бутона, HyperX 26K Sensor78.09 €
/152.73 лв
Мишка Acer Predator Cestus 335, оптична (19000 dpi), USB, черна, 10 бутона76.04 €
/148.73 лв






.png)
.png)













































































































