- Големи бутони с едър шрифт и подсветка, което прави телефона особено подходящ за използване от възрастни хора.
- Ярък 2.4″ QVGA цветен дисплей с големи икони.
- Втори 1.77″ цветен дисплей върху външната страна на капачето.
- 2 слота за SIM карта.
- Цифрова камера CMOS 0.3MP с цифрово увеличение и функция светкавица
- SOS бутон – Възможност за задаване на до 5 тел. номера, които да бъдат избрани последователно при задържане на бутон SOS. Възможност за изпращане и на предварително създаден SMS към SOS номерата. Функция – активиране на звукова аларма при натискане на SOS бутона.
- FM радио – Звукът от радиото се възпроизвежда през вградения високоговорител или през свързани с телефона слушалки. Отделен бутон за вкл./изкл. на радиото.
- Удобни бутони за контрол на звука, разположени на страничния панел.
- Допълнителни функции – Bluetooth връзка, Календар, Аларма, Калкулатор, Мултимедиен плейър, Фенерче, Запис на звук.
- Многоезично меню – Български, Английски, Френски, Португалски, Испански, Италиански, Немски
- Слот за microSD карта памет (до 32GB). Необходимо е използване на допълнителна microSD карта памет, за да използвате функции камера и запис на звук.
- Захранване от акумулаторна Li-Ion батерия тип 5C, 1000 mAh
- Зареждане през USB-C порт. Включен в комплекта адаптер за зареждане.
Спецификации
| Мрежа: | 2G: GSM 850/900/1800/1900Mhz |
| SIM слотове: | x2 |
| Говорител: | Вграден |
| Основен екран: | 2.4 inch (6.1 см) QVGA 240×320 px |
| Екран на капачето: | 1.77 inch (4.5 см) 128×160 px |
| Мултимедия: | AMR, MID, MP3, WAV, 3GP, MP4, AVI |
| Камера: | 0.3MP |
| Външна памет: | Поддържа MicroSD карти памет до 32GB |
| Bluetooth: | V3.0 +EDR |
| FM Радио: | Да 87.5 MHz – 108 MHz |
| SOS функция: | Да |
| Други функции: | Календар, Аларма, Калкулатор, Указател, Фенерче, Запис на звук, Запис на видео |
| Език на менюто: | Български, Английски, Френски, Португалски, Испански, Италиански, Немски |
| Батерия: | Тип 5C, 3.7V, 1000 mAh, 3,7Wh |
| Вход за зареждане: | USB-C |
| Размери: | 103 x 53.5 x 21.05 мм |
| Тегло: | 106 г (с батерия) |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
10.18 €
/19.91 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв -
101.48 €
/198.47 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
39.88 €
/77.99 лв
120.00 € лв -
129.41 €
/253.10 лв
120.00 € лв -
114.00 €
/222.96 лв
120.00 € лв -
40.20 €
/78.63 лв
120.00 € лв -
88.92 €
/173.92 лв
120.00 € лв -
17.62 €
/34.45 лв
120.00 € лв -
30.90 €
/60.43 лв
120.00 € лв -
17.59 €
/34.41 лв
120.00 € лв -
35.24 €
/68.93 лв
120.00 € лв -
19.94 €
/39.01 лв
120.00 € лв -
16.63 €
/32.52 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
11.75 €
/22.98 лв
120.00 € лв -
Тонер касета за HP Laser MFP 135a/135w/137fnw, Black, W1106A, оригинален, HP - Заб.: 1000 брой копия
55.45 €
/108.45 лв
120.00 € лв -
4.18 €
/8.17 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.96 €
/15.58 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
89.13 €
/174.32 лв
120.00 € лв -
31.57 €
/61.74 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
37.79 €
/73.91 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
42.93 €
/83.96 лв
120.00 € лв -
26.96 €
/52.73 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
7.62 €
/14.89 лв
120.00 € лв -
202.77 €
/396.59 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
408.07 €
/798.11 лв
120.00 € лв -
112.89 €
/220.80 лв
120.00 € лв -
359.00 €
/702.15 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
243.37 €
/475.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
340.40 €
/665.77 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
28.20 €
/55.15 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
147.53 €
/288.55 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
109.14 €
/213.46 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
314.66 €
/615.42 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
9.69 €
/18.95 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
777.71 €
/1521.07 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
98.98 €
/193.59 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
134.18 €
/262.44 лв
120.00 € лв -
209.00 €
/408.78 лв
120.00 € лв -
420.28 €
/822.00 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
108.79 €
/212.77 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
50.40 €
/98.57 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
248.48 €
/485.99 лв
120.00 € лв -
201.60 €
/394.29 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
124.03 €
/242.58 лв
120.00 € лв -
1413.99 €
/2765.52 лв
120.00 € лв -
371.59 €
/726.76 лв
120.00 € лв -
87.99 €
/172.09 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
57.77 €
/112.99 лв
120.00 € лв -
145.03 €
/283.66 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв























































































































