Lian Li HydroShift LCD 360 Silent е високопроизводителен воден охладител (AIO) с иновативен дизайн, който минимизира видимостта на охлаждащите тръби. Ето някои от основните му характеристики:
- Дизайн с изместени тръби: Охлаждащите тръби са интегрирани отстрани на радиатора, което придава изчистен и естетичен вид на системата.
- Мощен и тих: Охладителят е проектиран за безшумна работа, като включва три 120 мм PWM вентилатора с ниско ниво на шум.
- Висококачествен дисплей: 2.88-инчов IPS LCD екран с резолюция 480x480 пиксела, който показва важна системна информация.
- Ефективно охлаждане: Меден охлаждащ блок за оптимално разсейване на топлината и алуминиев радиатор с размер 360 мм.
- Лесен монтаж и поддръжка: Дизайнът улеснява управлението на маркучите и подобрява въздушния поток, което води до по-ефективно охлаждане.
| Съвместими сокети | AM4 AM5 1700 |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Скорост на помпата | 1500 - 3800 RPM |
| Скорост на въртене | 200 - 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 124.26 m³/h |
| Тип охлаждане | Течност |
| Ниво на шум | 29.8 dbA |
| Размери Вентилатор | 124 x 120 x 28 mm |
| Размери (mm) | 403 x 124.5 x 27 mm |
| Съдържание | |
| Други | 2.88 " IPS Дисплей 480 x 480p |
| Тегло | 2.600 kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители Lian Li
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
15.07 €
/29.48 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/20.00 лв
120.00 € лв -
102.35 €
/200.18 лв
120.00 € лв -
11.64 €
/22.77 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
4.59 €
/8.97 лв
120.00 € лв -
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.52 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
102.57 €
/200.62 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
62.41 €
/122.06 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.15 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
12.72 €
/24.87 лв
120.00 € лв -
27.20 €
/53.20 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
5.05 €
/9.88 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
64.51 €
/126.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
5.79 €
/11.33 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.73 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
9.52 €
/18.61 лв
120.00 € лв
-
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
17.80 €
/34.82 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
102.86 €
/201.17 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.99 €
/132.98 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв










































































