Lian Li EDGE 850
G9P.EG0850.BE00.EU
Black
| DIMENSIONS | (D)182 mm X (W)86 mm X (H)150 mm |
|---|---|
| POWER SUPPLY DESIGN | Fully modular |
| MATERIAL | Steel |
| FORM FACTOR | ATX 3.1 |
| CERTIFICATION | 80 PLUS PLATINUM / Cybenetics PLATINUM / PPLP PLATINUM |
| MAX. DC OUTPUT | 850W |
| COMBINED +3.3V & +5V | 120W |
| COMBINED +12V | 849.6W |
| INPUT VOLTAGE | 100-240Vac |
| INPUT FREQUENCY RANGE | 10-5A 50-60Hz |
| PFC | Active PFC, PF > 0.90 under full load @ 115Vac, 60Hz |
| EFFICIENCY | 92.41%MAX |
| PROTECTIVE CIRCUIT | OCP/OVP/OTP/OPP/SCP/UVP/SIP/NLP |
| CONNECTORS | 1 x 24/20-Pin motherboard connector (500mm) x1pcs 1 x 8/4+4 Pin CPU/ATX 12V connector (550mm) x2pcs 1 x 8/6+2 Pin PCle connector (550m m) x3pcs 1 x 12V-2×6 connector (550mm) × 1pcs 4 x 4-Pin Peripheral connector (500mm-150mm-150mm- 150mm) x1pcs 4 x SATA connector (400mm-150mm-150mm-150mm) x1pcs 4 x SATA connector (300mm-15mm-15mm-15mm) x 1pcs 4 x Y Type SATA connector (400mm-125mm x 2) x1pcs USB*9pin – USB*9pin connector (350mm) × 1pcs USB*9pin -Type A connector (550mm) × 1pcs |
| FAN TYPE | 120mm FDB Fan |
| FAN SPEED | 2000RPM |
| FAN NOISE LEVEL | 25.96dBA |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри Lian Li
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
| Изходна мощност: | 850 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Да |
| Форм фактор: | ATX |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
14.46 €
/28.28 лв
120.00 € лв -
50.40 €
/98.58 лв
120.00 € лв -
128.69 €
/251.70 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
7.74 €
/15.13 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
117.99 €
/230.77 лв
120.00 € лв -
97.16 €
/190.04 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
208.74 €
/408.26 лв
120.00 € лв -
39.93 €
/78.10 лв
120.00 € лв -
117.99 €
/230.77 лв
120.00 € лв -
88.14 €
/172.39 лв
120.00 € лв -
338.99 €
/663.01 лв
120.00 € лв -
39.93 €
/78.10 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
21.96 €
/42.95 лв
120.00 € лв -
42.59 €
/83.30 лв
120.00 € лв -
109.73 €
/214.62 лв
120.00 € лв -
154.11 €
/301.41 лв
120.00 € лв -
130.76 €
/255.74 лв
120.00 € лв -
29.54 €
/57.77 лв
120.00 € лв -
47.03 €
/91.99 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
16.60 €
/32.47 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
12.21 €
/23.88 лв
120.00 € лв -
34.20 €
/66.89 лв
120.00 € лв -
14.57 €
/28.49 лв
120.00 € лв -
14.57 €
/28.49 лв
120.00 € лв -
109.73 €
/214.62 лв
120.00 € лв -
160.61 €
/314.13 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
21.85 €
/42.74 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.34 лв
120.00 € лв -
64.43 €
/126.01 лв
120.00 € лв -
39.93 €
/78.10 лв
120.00 € лв
-
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
143.99 €
/281.62 лв
120.00 € лв -
187.99 €
/367.68 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
117.99 €
/230.77 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
108.99 €
/213.17 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
41.66 €
/81.47 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
158.99 €
/310.96 лв
120.00 € лв -
57.99 €
/113.42 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
338.99 €
/663.01 лв
120.00 € лв -
198.99 €
/389.19 лв
120.00 € лв -
45.69 €
/89.37 лв
120.00 € лв -
30.00 €
/58.67 лв
120.00 € лв -
64.43 €
/126.01 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
40.48 €
/79.17 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв
-
22.53 €
/44.07 лв
120.00 € лв -
41.79 €
/81.73 лв
120.00 € лв -
70.65 €
/138.18 лв
120.00 € лв -
248.48 €
/485.99 лв
120.00 € лв -
109.14 €
/213.46 лв
120.00 € лв -
31.04 €
/60.72 лв
120.00 € лв -
26.39 €
/51.61 лв
120.00 € лв -
56.29 €
/110.09 лв
120.00 € лв
Захранване Seasonic FOCUS GX White ATX 3, 750W, Active PFC, 80Plus Gold, 135mm вентилатор138.23 €
/270.35 лв
Захранване be quiet! Pure Power 13 M, 850W, Active PFC, 80+ Gold, 120mm вентилатор138.78 €
/271.43 лв
Захранване Cooler Master Elite Gold 1000, 1000W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор138.83 €
/271.53 лв









































































