Lenovo V15 G2 ALC
Изчислителна мощ
Мобилните процесори AMD Ryzen™ 5000 Series с графика Radeon™ превеждат Lenovo V15 Gen 2 (15, AMD) бързо през списъка ви със задачи. До 16GB системна памет и хибридна комбинация до 512GB M.2 PCIe SSD и 2TB HDD за съхранение, позволява ефективно изпълнение на много задачи, бърз достъп до данни и много място за съхранение.

Отличителен дизайн
V15 Gen 2 (15, AMD) е елегантен и преносим при дебелина 19.9 мм / 0.78" и тегло 1.7 кг / 3.74lbs. Двете цветови опции му предават уникална визуална идентичност; Iron Gray с текстурирани линии с in-mold rolling (IMR) или черен със специален тактилен завършек. Направете отличаващо се впечатление.

Впечатляващи визуални ефекти
С тънки рамки от четирите си страни, дисплеят на V15 Gen 2 постига 88% съотношение екран към корпус. Това запазва погледа върху 15,6-инчовия FHD (1920 x 1080) дисплей с покритие против отблясъци достъпен с яркост до 300 нита. В комбинация с два 1.5W стерео високоговорителя Dolby Audio™ и два микрофона, дисплеят предлага едно приятно аудиовизуално изживяване.

Защитен и свързан
V15 Gen 2 криптира вашите данни чрез системен софтуер Trusted Platform Module (TPM) 2.0, като ги пази в безопасност. Хардуерният предпазител на камерата защитава личните ви данни. Лаптопът също е лесен за внедряване и работа с множество USB и HDMI портове за лесно свързване.

Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display (1920 х 1080)
AMD Radeon™ Graphics
HP TrueVision HD камера с интегриран цифров микрофон с двоен обхват
AMD Ryzen™ 5 5500U 2.1/4.0GHz
8GB Soldered DDR4-3200 One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable
512 GB PCIe® NVMe™TLC M.2 SSD
SD Card Reader
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 5.0
HDMI
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only)
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 2.0
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Non-backlit, Bulgarian
3-клетъчна, 41 Wh литиево-йонна батерия, До 7 часа и 15 минути
Free DOS
35.9 x 24.2 x 1.9 cm
1.7 kg
JAR Computers предлага голямо разнообразие от модели, които да разгледате и изберете най-подходящия laptop.
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 5500U |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 7 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 24.6 x 1.89 cm |
| Модел: | Lenovo V |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв













































































































