|
Physical properties |
|
|---|---|
| Chassis type | Tower / rack convertible |
| Rack units | 4 U |
| Dimensions (W x H x D) | 272 x 438 x 670 mm |
|
Processor |
|
| Server category | Dual processor |
| Processor family | Intel Xeon Silver |
| Processor model | Intel Xeon Silver 4208, 2.1 GHz |
| CPU cores | 8 |
| Clock speed | 2.1 GHz |
| CPUs (built-in / max.) | 1 / 2 |
|
Storage medium |
|
| Compatible storage media | 6.4 cm (2.5") hot-swap |
| HDD | Optional |
| HDDs (built-in / max.) | Without backplane |
|
RAM |
|
| RAM | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| Memory modules (built in / max.) | 1 / 12 |
| RAM (max.) | 768 GB |
|
Drives |
|
| Drives | Optional |
|
Connectivity |
|
| Network card | X722 onboard |
| Slots / bays (total) | 1 x PCIe x8 , 2 x PCIe x16 , 1 x PCIe x4 |
| Connectors | 3 x USB 3.0 , 1 x VGA , 2 x Gigabit Ethernet , 5 x USB 2.0 |
|
Operating system |
|
| Operating system | - |
| Supported operating systems | Microsoft Windows Server 2019 , VMware vSphere 6.5 (ESXi) Update 2 , VMware vSphere 6.7 (ESXi) Update 1 , VMware vSphere 6.7 (ESXi) Update 2 , SUSE Linux Enterprise Server 12 SP4 , SUSE Linux Enterprise Server 15 , Red Hat Enterprise Linux 7.6 , Microsoft Windows Server 2016 |
|
Features |
|
| Motherboard chipset | Intel C624 |
| RAID controller | RAID 930-8i 2 GB flash |
| RAID levels | 0 , 1 , 5 , 10 , 50 , 60 , 6 |
|
Graphics |
|
| Graphics chip | Matrox G200 |
|
Performance |
|
| PSUs (built in / max.) | 1 / 2 |
| Effective power (W) | 750 W |
| Product type | Server |
Виж още Сървъри Lenovo
Виж всички Сървъри в категорията
| Формфактор: | Tower |
|---|---|
| Марка процесор: | Intel |
| Брой процесори: | 1 (+1 optional) |
| RAM памет: | 16 GB |
| Твърд диск: | Няма GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1748.99 €
/3420.73 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Сървър Lenovo ThinkSystem ST50 V2 (7D8J100GEA), четириядрен Intel Xeon E-2324G 3.1/4.6GHz, 16GB DDR4 ECC UDIMM, 1.92TB SSD, 1x 1GbE RJ45, 6x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS, 500W PSU2158.51 €
/4221.68 лв
Сървър unRAID Server Home Lite, четириядрен Gemini Lake Intel Pentium Silver J5005 1.5/2.8GHz, 4GB DDR4 SO-DIMM, 2x 500GB & 250GB SSD, unRAID OS306.77 €
/599.99 лв















































































































