| Physical properties | |
|---|---|
| Processor | |
| Storage medium | |
| RAM | |
| Connectivity | |
| Operating system | |
| Features | |
| Graphics | |
| Performance | |
| Chassis type | Rack |
| Rack units | 1 U |
| Dimensions (W x H x D) | 434 x 43 x 715 mm |
| Server category | Dual processor |
| Processor family | Intel Xeon Silver |
| Processor model | Intel Xeon Silver 4208, 2.1 GHz |
| CPU cores | 8 |
| Clock speed | 2.1 GHz |
| CPUs (built-in / max.) | 1 / 2 |
| Compatible storage media | 6.4 cm (2.5") hot-swap |
| HDD | Optional |
| SSD | Optional |
| HDDs (built-in / max.) | 0 / 8 |
| RAM | 32 GB |
| RAM type | DDR4 ECC |
| Memory modules (built in / max.) | 1 / 24 |
| RAM (max.) | 768 GB |
| Network card | Optional |
| Slots / bays (total) | 1 x PCIe x16, 2 x PCIe x8 |
| Connectors | 3 x USB 3.0, 1 x VGA |
| Operating system | - |
| Supported operating systems | Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Red Hat Enterprise Linux 7.6, Red Hat Enterprise Linux 8.0, SUSE Linux Enterprise Server 15, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP1, VMware vSphere 6.5 (ESXi) Update 2, VMware vSphere 6.5 (ESXi) Update 3, VMware vSphere 6.7 (ESXi) Update 1, VMware vSphere 6.7 (ESXi) Update 2, VMware vSphere 6.7 (ESXi) Update 3 |
| Motherboard chipset | Intel C624 |
| RAID controller | RAID 930-8i 2 GB flash |
| RAID levels | 0, 1, 5, 10, 50, 60, 6, JBOD |
| Graphics chip | Matrox G200 |
| PSUs (built in / max.) | 1 / 2 |
| Effective power (W) | 750 W |
Виж още Сървъри Lenovo
Виж всички Сървъри в категорията
| Формфактор: | Rackmount |
|---|---|
| Марка процесор: | Intel |
| Брой процесори: | 1 (+1 optional) |
| RAM памет: | 32 GB |
| Твърд диск: | Няма GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
762.60 €
/1491.53 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1148.98 €
/2247.21 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Сървър Lenovo ThinkSystem ST50 V2 (7D8J100GEA), четириядрен Intel Xeon E-2324G 3.1/4.6GHz, 16GB DDR4 ECC UDIMM, 1.92TB SSD, 1x 1GbE RJ45, 6x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS, 500W PSU2158.51 €
/4221.68 лв
Сървър unRAID Server Home Lite, четириядрен Gemini Lake Intel Pentium Silver J5005 1.5/2.8GHz, 4GB DDR4 SO-DIMM, 2x 500GB & 250GB SSD, unRAID OS306.77 €
/599.99 лв
Сървър HPE DL360 G11 (P77237-425), дванадесетядрен Intel Xeon Silver 4514Y 2.0GHz, 64GB DDR5 RDIMM, 2x 480GB SSD, MR408i-o 4GB контролер, 2x 10GbE LAN, 4x USB 3.2, 1x USB 2.0, No OS, 2x 1000W PSU8138.83 €
/15918.17 лв














































































































