Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 1 Aura Edition
ВПЕЧАТЛЯВАЩА ИЗТЪНЧЕНОСТ, МОЩНО ПРЕДСТАВЯНЕ Изработен с прецизност, изцяло новият 15.3ʺ лаптоп ThinkPad X9 Aura Edition се отличава с революционен дизайн, който съчетава естетика и функционалност. Ултратънката алуминиева рамка излъчва първокласен финес, но също така осигурява издръжливостта, която очаквате от ThinkPad. Функцията на Copilot+ PC с процесори Intel®, които разполагат с процесор за невронна обработка (NPU) с до 48 трилиона операции в секунда (TOPS), благодарение на производителността на изкуствения интелект ще бъдете продуктивни през целия ден. | ![]() |
Партньорство, в чийто център сте вие От много години Lenovo и Intel® са обединили усилията си, за да създават най-добрите лаптопи в индустрията. Годините на задълбочено сътрудничество сега се увенчават с успех със смели нови софтуерни решения, които подобряват вашето ежедневно изживяване. Най-добрите продукти. Най-добрите преживявания. Lenovo Aura Edition. | ![]() |
Ще ви харесат ярките визуални ефекти на 2.8K дисплея, както и по-голямата 15.3ʺ площ на екрана | ![]() |
Когато надеждността не е по избор Нашите лаптопи ThinkPad използват стандарта MIL-STD-810H на Министерството на отбраната на САЩ за постигане на баланс между надеждност и издръжливост. Тестваме срещу екстремни условия, включително сурови променливи, като арктическата пустош, прашните пустинни бури, екстремни температури, налягане, вибрации и др. | ![]() |
Specs:
15.3" (38.86cm) 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision, Touchscreen Display
Integrated Intel Arc Graphics 140V, 1.95GHz Graphics Frequency, 64 Peak GPU TOPS, 8 Xe-cores, Ray Tracing
UHD 2160p with Large Sensor + IR Discrete with E-shutter, 2x built-in array microphones
Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7GHz, 12MB
32GB LPDDR5x-8533MT/s, memory soldered to systemboard, no slots
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Intel Wi-Fi 7 BE201, 11be 2x2
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Stereo speakers, 2W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos
Integrated 80Wh Battery
65W USB-C Slim GaN (3-pin)
Backlit, Bulgarian Keyboard
Discrete TPM 2.0 Enabled
Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button Fingerprint Reader
Windows 11 Pro, English
33.95 x 22.85 x 1.29 cm
1.4kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.3" (38.86 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140V |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 258V |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| AI производителност: | до 47 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | UHD/4K |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Бял |
| Тегло: | 1.40 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 33.95 x 22.85 x 1.29 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ
- Lenovo ThinkBook
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
459.41 €
/898.54 лв
120.00 € лв -
441.92 €
/864.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
194.90 €
/381.19 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG (9S7-15FK35-276), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz OLED Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home2384.99 €
/4664.64 лв
Лаптоп Asus Strix G16 G615LM-S5076(90NR0LJ1-M004L0)(сив), двадесет и четириядрен Intel Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16"(40.64cm) WQXGA IPS Display & GF RTX 5060 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS, 2.65kg2391.53 €
/4677.42 лв
Лаптоп Asus Zenbook S 16 UM5606GA-SR222X (90NB17H6-M00BX0)(сив), десетядрен AMD Ryzen AI 9 H 465 2.0/5.0GHz, 16" (40.64cm) WQXGA+ OLED 120Hz 500nits Anti-Glare Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB4, Windows 11 Pro2367.95 €
/4631.30 лв






















































































































