Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1

Мощна Intel ® Evo™ платформа
Изграден върху платформата Intel ® Evo™, 13,5-инчовият лаптоп ThinkPad X1 Titanium Yoga осигурява мощна комбинация от производителност, отзивчивост, живот на батерията и зашеметяващи визуализации. С до 11-то поколение процесори Intel® Core™ i7 vPro® можете да се насладите на изключително изживяване навсякъде.
.png)
Изображения, по-невероятно от реалността
Лаптопът ThinlkPad X1 Titanium Yoga 2-в-1 разполага с 13.5" 2K (2256 x 1504) дисплей с Dolby Vision™. Съотношение на страните 3:2, комбиниран с мощния Intel® Iris™ X.еГрафиките предават невероятна наситеност на картината и точност на цветовете – независимо дали провеждате видеоконферетна връзка, или сърфирате онлайн. Освен това, панелът е с ниска мощност и енергийно ефективен, а и осигурява 100% sRGB.
.png)
Център за мобилни и конферентни връзки
Системата от високоговорители Dolby Atmos® на лаптопа ThinkPad Titinium Yoga 2-в-1 включва два високоговорителя, създаващи завладяващо звуково изживяване, на което ще се насладите по време на работа и игри. Четири 360 градусови микрофона с голям обхват, комбинирани с камера с висока разделителна способност за визуална чистота, подобряват дистанционното сътрудничество и гарантират, че ще бъдете чути силно и ясно по време на конферентни и видео разговори.

Конструиран за бъдещето
Лаптопът ThinkPad X1 Titanium Yoga 2-в-1 предлага истинско изживяване, подобно на смартфон и винаги свързан компютър. Бързата WiFi 6 връзка ви позволява незабавно свързване дори към претъпкани обществени мрежи. С опционалната 4G/5G услуга* можете да се насладите на по-бърз, по-сигурен достъп до вашата корпоративна мрежа и непрекъснато предаване на сткрийминг. Поддържайте връзка с най-важните неща, независимо къде се намирате.
* Допълнителната наличност на WWAN варира в зависимост от региона и трябва да бъде конфигурирана по време на покупката; изисква се доставчик на мрежови услуги.

Сигурност отвътре и отвън
Лаптопът ThinkPad X1 Titanium Yoga 2-в-1 поддържа вашите данни и вашето устройство защитено чрез актуализиран пакет от вградени решения за сигурност ThinkShield, както и наистина иновативни функции на AI. Модулът за дискретна доверена платформа криптира данните, което прави по-трудно хакването. Четецът за пръстови отпечатъци ви гарантира сигурно отключване на машината с вашите биометрични данни. Разпознаването на човешкото присъствие автоматично заключва вашето устройство, когато се отдалечите и в комбинация с IR камерата позволява влизане с нулево докосване дори при ставане от сън.

Доказана надеждност
Лаптопите ThinkPad са тествани спрямо 12 военни стандарта и над 200 проверки на качеството, за да се гарантира, че работят в екстремни условия. От арктическата пустош до пустинните бури, от нулева гравитация до разливи и капки, можете да се доверите на тези лаптопи да се справят с всичко, което животът ви предложи.
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 13.5" (34.29 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2256 x 1504 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1160G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR4X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий/Магнезий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.18 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.75 x 23.27 x 1.15 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв















































































































