Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4

Мобилно майсторство
ThinkPad X1 Extreme 4-то поколение предлага продуктивност навсякъде, като ви освобождава от офиса. Тази мощна машина разполага с мобилна свързаност Intel® WiFi 6/6E (Gig+) и ненадмината 5G WWAN опция*. Освен това с по-голяма батерия (90Wh), можете да се наслаждавате на енергия без включване към електрическата мрежа за целодневна креативност.
* Работата с 6GHz WiFi 6E зависи от поддръжката на операционната система, маршрутизатори/точки на достъп/шлюзове, които поддържат WiFi 6E, заедно с регионалните регулаторни сертификати и разпределението на спектъра.
Опционалната WWAN варира в зависимост от региона и трябва да бъде конфигурирана по време на покупката; освен това изисква доставчик на мрежови услуги.

Богато аудиовизуално изживяване
Брилянтен 16-инчов дисплей с UHD+ или QHD + с Dolby Vision™ и безпрецедентна производителност на отделната графика до NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 превръщат ThinkPad X1 Extreme 4-то поколение в най-доброто устройство за създаване на съдържание или за игри. Нещо повече, ще се насладите особено на стабилната звукова производителност на 20% по-голямата система от високоговорители Dolby Atmos®, която позволява повишена сила на звука без изкривяване.

Комфорт и удобство
Целодневната производителност не е проблем с ThinkPad X1 Extreme 4-то поколение. Панелите с ниски нива на синя светлина намаляват умората на очите. По-широкият 115 мм/4,53 тъчпад и 1,5 мм милиметровият ход на клавишите на клавиатурата ThinkPad с подсветка повишават функционалния комфорт, докато идеите ви се развиват.

Функцията никога не е изглеждала толкова добре
От новото покритие срещу пръстови отпечатъци до вградения в бутона за включване Smart Power On четец за пръстови отпечатъци с match-on-chip, ThinkPad X1 Extreme 4-то поколение e с нов и впечатляващ дизайн. Наличието на нови функции като дисплея 16:10 UHD +, FHD камера, четиристранните и по-тесни рамки и горният капак от карбонови влакна съчетават перфектния баланс на функционалност и стил.

Екстремна производителност
ThinkPad X1 Extreme 4-то поколение е създаден за екстремна производителност с до най-новия процесор 11-то поколение Intel® Core™ i9 vPro® H series, до 64GB DDR4 (3200MHz) памет с двоен сторидж до 4TB и 4-то поколение PCIe SSD. Ускорете производителността с Intel® Deep Learning Boost, за да постигнете подобрение при работните натоварвания с AI, включително разпознаване на изображения, откриване на обекти и други интензивни за процесора задачи.

Изключителна издръжливост
Лаптопите ThinkPad са тествани спрямо 12 военни изисквания за издръжливост и над 200 проверки за качество, за да се гарантира работата им в екстремни условия. От мразовитата пустош на Арктика до прашните пустинни бури, тези тестове обхващат екстремни условия на околната среда, включително температурна разлика, налягане, прах, влажност и вибрации.

Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3840 x 2400 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3060 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 11800H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.81 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 25.5 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв





















































































































