Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition
![]() | ![]() |
Config. Specs:
14" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Touch
Integrated Intel Graphics, 2.1 GHz Graphics Max Dynamic Frequency
UHD 8.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Computer Vision
Intel Core Ultra 7 265U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.3GHz, 12MB, Integrated Intel AI Boost, up to 12 TOPS
64GB Soldered LPDDR5x-8400MT/s
1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
Wi-Fi 7, BE201, 802.11be 2x2
Bluetooth 5.4
2x Thunderbolt 4, with DisplayPort 2.1 and USB PD 3.0
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Backlit keyboard, Bulgarian
Windows 11 Pro
57Wh Battery
65W USB-C Slim GaN (3-pin)
31.28 x 21.47 x 0.83/1.47 cm
1 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 265U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.3 GHz |
| AI производителност: | до 12 TOPS |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 8 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.00 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.28 x 21.47 x 1.47 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad X1 Carbon |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
903.82 €
/1767.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
618.09 €
/1208.88 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1074.99 €
/2102.50 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 €
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR118W(90NR0LZ5-M005A0), шестнадесетядрен Intel Core™ Ultra 9 Processor 285H, 16"(40.64cm) 2.5K OLED, Glossy Display & GF5070 Ti 12GB, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Home, 1.95kg3400.58 €
/6650.96 лв
Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG (9S7-15FL35-023), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz OLED Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home3357.76 €
/6567.20 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H (83F500KDBM), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA OLED 240Hz Glossy Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS3427.62 €
/6703.84 лв













































































































































