Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock

Limitless Possibilities
Transform any workstation into a productivity powerhouse by plugging in a single cable. Instantly add an 8K @ 30 Hz display or up to four 4K @ 60 Hz displays, lightning-fast 40 Gbps transfer speed, vPro Support, and much more.

Unmatched Performance
With an upgraded 230W power delivery, the Workstation Dock delivers unmatched performance and compatibility on all Thunderbolt™ 3 and 4, USB 4, and USB-C systems - regardless of brand or OS.

Smart Remote Management
When paired, the improved hardware and Dock Manager app provide a streamlined firmware updating and management experience that reduces IT management time and ensures users are never interrupted.
Tech Specs
| Color | Black/Red |
| Max Number of External Monitors | 4 |
| Weight | 0.45Kg |
| Refresh Rate | 1* 8K 30Hz Via HDMI 2.1 4*4K 60 Hz |
| AC Plug | Slim Tip |
| Hardware Requirements | Host with USB-C/Thunderbolt port |
| Output Power | Max 230W |
| OS Requirements | Win10 64 bit, Win11 64 bit |
| Audio Ports | 1* 3.5mm Audio combo Jack |
| Charging Port | DC-IN |
| Thunderbolt Port | 1* Thunderbolt Port - for Host connect 1* Thunderbolt Port - for Device connect |
| USB Ports | 4* USB-A 3.2 Gen 2 (1 always on), 1* USB-C 3.2 Gen 2 |
| Video Ports | 1* HDMI 2.1 2* DP 1.4 |
| Ethernet | 1* Gigabit Ethernet |
| Height | 30mm |
| Cable Length | 220mm |
| Depth | 80mm |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 5% |
| Driver Needed | Yes |
| Included Accessory | 300W adapter, 1x power cord, 0.7m Thunderbolt 4 Split Cable |
| Input Power | 20V 15A |
| Physical Security Feature | 1* NanoSaver lock slot 1*MicroSaver lock slot |
| Power Button | Yes |
| Power Delivery | Yes |
Виж още Докинг станции Lenovo
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Да |
| DisplayPort: | Да |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Да |
| Аудио изход: | Да |
| Четец на карти: | Не |
| Тип: | Laptop |
|---|---|
| Съвместимост: | Lenovo |
| От какъв интерфейс: | USB C |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
29.47 €
/57.65 лв
120.00 € лв -
16.47 €
/32.21 лв
120.00 € лв -
21.12 €
/41.31 лв
120.00 € лв -
45.56 €
/89.10 лв
120.00 € лв -
16.47 €
/32.21 лв
120.00 € лв -
14.67 €
/28.70 лв
120.00 € лв -
45.56 €
/89.10 лв
120.00 € лв -
37.11 €
/72.57 лв
120.00 € лв -
5.52 €
/10.80 лв
120.00 € лв -
23.61 €
/46.17 лв
120.00 € лв -
81.77 €
/159.92 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
65.99 €
/129.07 лв
120.00 € лв -
20.61 €
/40.31 лв
120.00 € лв -
86.41 €
/169.01 лв
120.00 € лв -
45.56 €
/89.10 лв
120.00 € лв -
68.29 €
/133.57 лв
120.00 € лв -
16.47 €
/32.21 лв
120.00 € лв -
14.67 €
/28.70 лв
120.00 € лв -
50.99 €
/99.72 лв
120.00 € лв -
13.62 €
/26.64 лв
120.00 € лв -
37.18 €
/72.72 лв
120.00 € лв -
16.06 €
/31.40 лв
120.00 € лв -
21.54 €
/42.13 лв
120.00 € лв -
35.79 €
/69.99 лв
120.00 € лв -
21.25 €
/41.57 лв
120.00 € лв -
65.96 €
/129.01 лв
120.00 € лв -
67.32 €
/131.67 лв
120.00 € лв -
172.22 €
/336.83 лв
120.00 € лв -
23.23 €
/45.43 лв
120.00 € лв -
27.63 €
/54.03 лв
120.00 € лв -
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
35.68 €
/69.79 лв
120.00 € лв -
90.93 €
/177.83 лв
120.00 € лв -
47.53 €
/92.96 лв
120.00 € лв -
21.25 €
/41.57 лв
120.00 € лв -
13.01 €
/25.44 лв
120.00 € лв
-
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.19 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
48.57 €
/94.99 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
31.70 €
/61.99 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
30.16 €
/58.99 лв
120.00 € лв -
32.21 €
/62.99 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
35.79 €
/69.99 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
9.50 €
/18.58 лв
120.00 € лв -
33.23 €
/64.99 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
35.79 €
/69.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
28.12 €
/54.99 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
106.93 €
/209.14 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
33.23 €
/64.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
72.66 €
/142.12 лв
120.00 € лв -
20.77 €
/40.61 лв
120.00 € лв -
102.25 €
/199.99 лв
120.00 € лв -
38.34 €
/74.99 лв
120.00 € лв
-
44.06 €
/86.18 лв
120.00 € лв -
58.25 €
/113.92 лв
120.00 € лв -
55.14 €
/107.85 лв
120.00 € лв -
113.47 €
/221.94 лв
120.00 € лв -
53.20 €
/104.05 лв
120.00 € лв -
26.53 €
/51.89 лв
120.00 € лв -
123.74 €
/242.02 лв
120.00 € лв -
18.72 €
/36.61 лв
120.00 € лв -
21.64 €
/42.33 лв
120.00 € лв -
47.09 €
/92.11 лв
120.00 € лв -
Стойка за лаптоп NewStar NSLS075BLACK, от 10" до 15", регулируема височина, сгъваема, до 5кг., черна
21.38 €
/41.81 лв
120.00 € лв -
21.64 €
/42.33 лв
120.00 € лв -
67.16 €
/131.36 лв
120.00 € лв -
106.33 €
/207.97 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
35.68 €
/69.79 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
26.30 €
/51.44 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
25.97 €
/50.78 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.19 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
53.73 €
/105.09 лв
120.00 € лв -
47.90 €
/93.69 лв
120.00 € лв
Докинг станция DeTech, от USB-C към 1x HDMI, 1x VGA, сива9.50 €
/18.58 лв
Докинг станция DeTech, от USB-C към 1x USB-C(PD), 1x USB-A, 1x HDMI, черна10.27 €
/20.09 лв
Докинг станция 12052, от USB A към 3х USB 2.0 / 1x RJ45, бял11.08 €
/21.68 лв
































































































