Start your day with less hassle using the HP USB-C 100W G6 Dock— intuitive, secure, and manageable. It powers and connects your notebook instantly. 1
- Тегло: 680 g
- Минимални размери (Ш x Д x В): 12.1 x 12.1 x 5.1 cm
- Какво има в кутията: HP USB-C 100W G6 Dock; 120 W power adapter; Product notice; Warranty card
Power up before you sit down
Get to work instantly with HP Quick Connect 2 that wakes your workspace as you approach. The HP USB-C 100W G6 Dock delivers fast, seamless connectivity with ample ports and up to 100W power through a single cable 3 for instant productivity without the clutter.

Hands-off manageability
Cloud manageability with Poly Lens 4 unlocks hands-off manageability from anywhere. Administer automatic firmware updates anytime and easily monitor telemetry and analytics to optimize workspaces and support users effectively.

| Parameter | Value |
|---|---|
| Color | Jet Black |
| Form Factor | Dock |
| Cable Length | 1 m |
| I/O Port Location | Front |
| Ports | 1 × USB Type-C® (10Gbps signaling rate, data + 15W USB Power Delivery) |
| Wireless Technologies | WLAN Realtek RTL8721DM 802.11a/b/g/n; Bluetooth® |
| Maximum Resolution | Up to 4K |
| LED Indicator | Front LED bar: RGB LED (white, blue, amber, green, red); Power button: RGB LED (white, blue, amber, green, red) |
| Compatible Operating Systems | Windows 11; Windows 10; macOS; Linux; ThinPro; ChromeOS |
| Operating Temperature Range | 0 to 35°C (32 to 95°F) |
| Operating Humidity Range | 10 to 90% non-condensing |
| Non-Operating Humidity Range | 5 to 95% non-condensing |
| Sustainability Specifications | Plastic-free packaging; At least 35% post-consumer recycled plastic; Packaged in at least 35% recycled corrugated material |
| Minimum Dimensions (W × D × H) | 12.1 × 12.1 × 5.1 cm |
| Package Dimensions (W × D × H) | 39.6 × 95 × 171 cm |
| Pallet Dimensions (W × D × H) | 120 × 100 × 14.5 cm |
| Weight | 680 g |
| Package Weight | 1085.5 g |
Виж още Докинг станции HP
Виж всички Докинг станции в категорията
| USB Type-А: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| Lightning: | Не |
| USB 2.0: | Не |
| USB 3.X: | Да |
| USB 4.X: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| DisplayPort: | Да |
| Mini DisplayPort: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| RJ45: | Да |
| Аудио изход: | Не |
| Четец на карти: | Не |
| Тип: | Laptop |
|---|---|
| От какъв интерфейс: | USB C |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
35.76 €
/69.93 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
59.00 €
/115.40 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
16.90 €
/33.06 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
43.34 €
/84.77 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
138.79 €
/271.45 лв
-
27.60 €
/53.98 лв
-
21.26 €
/41.59 лв
-
138.79 €
/271.45 лв
-
10.27 €
/20.09 лв
-
87.72 €
/171.57 лв
-
33.39 €
/65.31 лв
34.21 € -
63.50 €
/124.20 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
12.21 €
/23.88 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
17.41 €
/34.06 лв
-
23.50 €
/45.97 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
16.90 €
/33.06 лв
-
16.06 €
/31.40 лв
-
101.75 €
/199.00 лв
-
63.50 €
/124.20 лв
-
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
7.43 €
/14.54 лв
-
59.00 €
/115.40 лв
-
14.21 €
/27.79 лв
-
81.30 €
/159.01 лв
-
60.84 €
/118.99 лв
-
28.59 €
/55.92 лв
-
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
27.65 €
/54.07 лв
-
23.06 €
/45.10 лв
-
12.85 €
/25.13 лв
-
13.01 €
/25.44 лв
-
58.37 €
/114.17 лв
-
43.34 €
/84.77 лв
-
160.99 €
/314.87 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
28.59 €
/55.92 лв
-
65.99 €
/129.07 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
218.20 €
/426.75 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
18.72 €
/36.61 лв
-
9.50 €
/18.58 лв
-
32.21 €
/62.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
268.99 €
/526.10 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
45.50 €
/88.99 лв
-
48.57 €
/94.99 лв
-
31.70 €
/61.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
138.86 €
/271.59 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
33.39 €
/65.31 лв
34.21 € -
24.15 €
/47.23 лв
30.54 € -
48.99 €
/95.82 лв
68.29 € -
26.88 €
/52.57 лв
33.31 € -
22.21 €
/43.45 лв
39.64 € -
17.40 €
/34.03 лв
25.28 € -
28.03 €
/54.81 лв
38.56 € -
18.63 €
/36.44 лв
19.96 € -
57.69 €
/112.83 лв
62.10 € -
10.00 €
/19.56 лв
26.48 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.87 € -
61.92 €
/121.10 лв
64.80 € -
26.99 €
/52.79 лв
35.46 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
19.12 €
/37.39 лв
22.08 € -
53.77 €
/105.17 лв
61.58 € -
30.30 €
/59.25 лв
35.77 € -
98.77 €
/193.17 лв
111.88 € -
87.90 €
/171.91 лв
94.96 € -
19.58 €
/38.29 лв
20.12 € -
45.99 €
/89.95 лв
60.84 € -
29.99 €
/58.66 лв
36.99 € -
59.00 €
/115.40 лв
60.84 € -
36.12 €
/70.64 лв
39.00 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
34.44 €
/67.36 лв
50.62 € -
39.99 €
/78.21 лв
59.99 €
Докинг станция Satechi ST-U4MA3M, от USB-C към 1x USB-C(PD), 3x USB-A, 1x HDMI, 1x AUX, 1x RJ45, 1x SD четец, 1x MicroSD четец, сива137.54 €
/269.01 лв
Докинг станция Asus DC300, от USB-C към 2x USB-C, 3x USB-A, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x AUX, 1x RJ45, 1x SD четец, черна137.30 €
/268.53 лв
Докинг станция Satechi ST-UCISDS, от USB-C към 2x USB-C, 3x USB-A, 1x SD четец, 1x MicroSD четец, 1x M.2 слот, сива132.42 €
/258.99 лв






























































































