Lenovo ThinkPad P15v Gen 1
Стойност без компромис
И имаме предвид без компромис. ThinkPad P15 използва силата на процесор до Intel® Xeon® с до 8 ядра и до NVIDIA® Quadro® P620 графика. Това е комбинация, която ще отговори на изискванията дори на най-интензивните потребители и създатели. Той също така предлага ISV сертификация във водещ в индустрията софтуер като AutoCAD®, CATIA®, Creo® и др.

Вижте работата си реализирана
С дисплей до 4K UHD (3840 x 2160), ThinkPad 15v ви позволява да виждате и да манипулирате всеки детайл. Добавете прецизния, богат цвят на Dolby Vision ™ HDR и Dolby Atmos®-сертифициран звук за мощно аудио и визуално изживяване.

Надежден и издръжлив
Подобно на всички лаптопи ThinkPad, мобилната работна станция P15v е тествана срещу 12 изисквания от военен клас и повече от 200 проверки на качеството, за да гарантира, че работи в екстремни условия. От замръзването на Арктика до пустинните прашни бури, от злополуките с нулева гравитация до ежедневните разливи и капки, можете да се доверите на P15v да се справи с всичко, което животът ви хвърли.

С ThinkShield, нашият вграден пакет от решения за сигурност, ThinkPad P15v поддържа вашите критични данни в защита. Четецът на пръстови отпечатъци за съвпадение на чипа криптира вашите биометрични данни в системата. По същия начин, с дискретния модул Trusted Platform (dTPM), вашата информация остава криптирана, което значително намалява всяка възможност за хакване. Освен това, ако системата ви някога се повреди, самоизлекуващият се BIOS ще я възстанови в по-ранно безопасно състояние.

Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 250nits Anti-glare Display (1920x1080)
NVIDIA Quadro P620 4GB GDDR5
720p + IR with ThinkShutter
Intel® Core™ i7-10750H Processor 12M Cache, up to 5.00 GHz
1x 16GB SO-DIMM DDR4-2933 Non-ECC, 2 slots up to 64GB
512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2
Smart Card Reader
LAN 100/1000M
Intel AX201 11ax
BlueTooth 5.1
HDMI
2x USB-C Thunderbolt™ 3
1x USB-C
2x USB A 3.2 Gen 1 (1 always on)
1x Headphone / mic combo jack
Backlit, Bulgarian
Discrete TPM 2.0
Windows 10 Pro 64, English
36.65 x 25.0 x 2.42 cm
2.07 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Quadro P620 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 10750H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.07 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.6 x 25.4 x 2.3 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв














































































































