ThinkPad P14s Gen 4
21K5000FBM
PC + 20% CF + 50% GF (Top), PPS (Bottom)
Villi Black
Config specs:
14" (35.56cm) WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power
Integrated AMD Radeon 740M Graphics
5.0MP camera + IR Discrete with Privacy Shutter and Human Presence Detection
AMD Ryzen 5 PRO 7540U (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
16GB Soldered LPDDR5x-7500 Non-ECC, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
100/1000M (RJ-45)
Qualcomm Wi-Fi 6E NFA725A, 11ax 2x2
Bluetooth 5.1
.png)
1. Ethernet (RJ-45) 2. USB4 3. USB-C 3.2 Gen 2 4. HDMI 5. USB 3.2 Gen 1 (Always On) | 6. Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 7. Smart card reader 8. USB 3.2 Gen 1 9. Security keyhole |
Integrated 52.5Wh battery
65W USB-C (3-pin) power adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Microsoft Pluton TPM 2.0 Enabled
Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button Fingerprint Reader
Windows 11 Pro
317.7 x 226.9 x 17.9 mm
1.34kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | 740M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7540U |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.34 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.7x22.06x1.65 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad P14s |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
98.03 €
/191.73 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
127.31 €
/248.99 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
653.15 €
/1277.44 лв
885.30 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 €
Лаптоп Lenovo Legion 5 15IRX10 (83LY00RVBM), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX, 2.6/4.9GHz, 15.3"(38.86cm) WUXGA 165Hz IPS Display, & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1754.66 €
/3431.82 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16AKP10 (83JN002EBM)(сив), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0GHz, 16"(40.64 cm) OLED Display & GF RTX 5050 8GB, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1748.92 €
/3420.58 лв
Лаптоп Acer Nitro 18 AI AN18-61-R14D(NH.QYHEX.002), десетядрен AMD Ryzen AI 9 365 2/5.0GHz, 18"(45.7cm) WQXGA IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, Linux1756.98 €
/3436.35 лв





















































































































