Lenovo ThinkPad P14s G2
20VX0009BM
Black
Всеки бизнес професионалист може да се възползва от подобрената мощност и високата производителност на този висококачествен лаптоп от Lenovo. Тази мобилна работна станция разполага с висококачествена графична карта, мощен процесор и подобрена памет, които ви гарантират перфектна функционалност, дори когато работите с множество програми и приложения едновременно. Lenovo ThinkPad P14s G2 разполага с 14-инчов FHD (1920x1080) IPS дисплей, който ви осигурява прекрасна картина без досадни отблясъци, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Високата резолюция на дисплея му ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Въздушният поток и охлаждането са оптимизирани, така че вашето устройство да работи бързо и ефикасно, а вашата система достига пълния си потенциал на работа. Този лаптоп разполага с удобна клавиатура с подсветка, която ви помага да работите удобно и ефективно, дори в помещения със слаба светлина. Освен това вградената камера на лаптопа ви помага да провеждате всяко ваше видео обаждане и видео конференция по-лесно и удобно от преди.
Спецификации:
14.0" (35.56 cm) Full HD Low Power IPS 400nits Anti-glare Display (1920x1080)
NVIDIA Quadro T500 4GB GDDR6
720p + IR with Privacy Shutter
Intel® Core™ i7-1185G7 Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz, with IPU
16GB Soldered DDR4-3200 non-ECC
1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe Opal2
microSD card reader
LAN 100/1000M
Intel AX210 11ax, 2x2 + BT5.2
Quectel EM120R-GL with Embedded eSIM
HDMI
2x Thunderbolt 4
2x USB-A 3.2 Gen 1, 1 Always On
1x Mic/Headphone Combo Jack
Fingerprint Reader
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата
Windows 10 Pro
32.9 x 22.7 x 1.8 cm
1.47 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
20VX0009BM
Black
Всеки бизнес професионалист може да се възползва от подобрената мощност и високата производителност на този висококачествен лаптоп от Lenovo. Тази мобилна работна станция разполага с висококачествена графична карта, мощен процесор и подобрена памет, които ви гарантират перфектна функционалност, дори когато работите с множество програми и приложения едновременно. Lenovo ThinkPad P14s G2 разполага с 14-инчов FHD (1920x1080) IPS дисплей, който ви осигурява прекрасна картина без досадни отблясъци, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Високата резолюция на дисплея му ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Въздушният поток и охлаждането са оптимизирани, така че вашето устройство да работи бързо и ефикасно, а вашата система достига пълния си потенциал на работа. Този лаптоп разполага с удобна клавиатура с подсветка, която ви помага да работите удобно и ефективно, дори в помещения със слаба светлина. Освен това вградената камера на лаптопа ви помага да провеждате всяко ваше видео обаждане и видео конференция по-лесно и удобно от преди.
Спецификации:
14.0" (35.56 cm) Full HD Low Power IPS 400nits Anti-glare Display (1920x1080)
NVIDIA Quadro T500 4GB GDDR6
720p + IR with Privacy Shutter
Intel® Core™ i7-1185G7 Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz, with IPU
16GB Soldered DDR4-3200 non-ECC
1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe Opal2
microSD card reader
LAN 100/1000M
Intel AX210 11ax, 2x2 + BT5.2
Quectel EM120R-GL with Embedded eSIM
HDMI
2x Thunderbolt 4
2x USB-A 3.2 Gen 1, 1 Always On
1x Mic/Headphone Combo Jack
Fingerprint Reader
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата
Windows 10 Pro
32.9 x 22.7 x 1.8 cm
1.47 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
Документация
Технически характеристики
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Quadro T500 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1185G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 3.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR4 |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.47 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.9 x 22.7 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Други популярни серии от марката Lenovo:
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Свързани продукти
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв














































































































