12XD008CBL
Black/Grey
Intel Core i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8/3.5GHz, 20MB, 65-148W TDP
Integrated Intel UHD Graphics 730, 1.55GHz Graphics Frequency, 24 EUs
Intel B760 Chipset
1x 16GB UDIMM DDR5-4800MT/s, 2x DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable, up to 64GB DDR5-5600MT/s
512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
3-in-1 Card Reader
9.0mm DVD±RW
1x PCIe 3.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, height ≤ 70mm
1x PCIe 3.0 x1, low-profile, length ≤ 155mm, height ≤ 70mm
2x M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Integrated 100/1000M Ethernet
1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On
1x HDMI 2.1 TMDS
1x DisplayPort 1.4
1x VGA
1x Ethernet (RJ-45)
1x line-out (3.5mm)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microphone (3.5mm)
180W 85% PSU
USB Calliope Keyboard, Black, Bulgarian
USB Calliope Mouse, Black
Discrete TPM 2.0, TCG certified
No OS
9.25 x 29.14 x 33.95 cm
4.2 kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Десетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 14400 |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Честота процесор: | 2500 MHz |
| Turbo Boost до: | 4700 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 512 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | DVD RW |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 730 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
All in One компютър Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 (F0FY00GARI), осемядрен AMD Ryzen 7 7730U 2.0/4.5GHz, 27" (68.58cm) Full HD IPS Anti-Glare дисплей, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1, Free DOS733.45 €
/1434.50 лв
Настолен компютър Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 (13B9001JBL), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 2, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Pro733.34 €
/1434.28 лв
Настолен компютър Dell Pro Tower Essential (BTO005_QVT1260_EMEA_UBU), десетядрен Intel Core i5-14400 2.5/4.7GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Linux738.43 €
/1444.24 лв






























































































































