Lenovo ThinkBook 16p Gen 6
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Config. Specs:
16" (40.64cm) WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR 400, Dolby Vision, G-SYNC, Eyesafe, X-Rite
NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS
FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, 2x Array Microphones
Intel Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, P-core 2.4 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.5GHz, 30 MB Intel Smart Cache
2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600MT/s, Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable, Up to 64GB DDR5-5600MT/s
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
SD Card Reader
Wi-Fi 7, 802.11be 2x2
Bluetooth 5.4
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Stereo speakers, 2W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos, sound by harman/kardon, Smart Amplifier (AMP)
Integrated 85Wh Battery
300W Slim Tip (3-pin) Power Adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Firmware TPM 2.0 Enabled
Windows 11 Pro
35.46 x 25.62 x 1.79 cm
2.1 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255HX |
| Брой ядра: | 20 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.46 x 25.62 x 1.79 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkBook |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkBook 16p |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.84 €
/1714.95 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HB152W (90NR0812-M009X0)(сив), осемядрен AMD Ryzen 9 6900HS 3.3/4.9GHz, 15.6" (39.62 cm) 4K/UHD IPS 120Hz Anti-Glare Display & GF RTX 3060 6GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB 3.2 Type C, Windows 11 Home2329.63 €
/4556.36 лв
Лаптоп Dell Alienware 16X Aurora AC16251(AC16251_ARLHX_018)(син), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235HX 2.6/5.1GHz, 16"(40.64cm) WQXGA Anti-glare Display & GF 5060 8GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2333.60 €
/4564.13 лв
Лаптоп Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-9707 (NH.QX2EX.005), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA IPS 240Hz Display & GF RTX 5070Ti 12GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Home2339.53 €
/4575.73 лв









































































































































