21MW007JBM
Arctic Grey
Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom)
Specs:
16" (40.64cm) WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-Glare, 45% NTSC
Integrated AMD Radeon 660M Graphics
FHD 1080p Camera + IR Hybrid with Privacy Shutter, 2x Array Microphones
AMD Ryzen 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800MT/s, 2x DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable, up to 64GB DDR5-4800MT/s
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots, up to 2TB
SD Card Reader
100/1000M (RJ-45) Ethernet
Wi-Fi 6E, 11ax 2x2
Bluetooth 5.3
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
1x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio
Integrated 45Wh Battery
65W USB-C (3-pin) Power Adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Firmware TPM 2.0 Enabled
Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button Fingerprint Reader
Windows 11 Pro
35.6 x 25.35 x 1.75 cm
1.7kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 660M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7535HS |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 3.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 23.5 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.29 €
/520.81 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Dell Latitude 5450 (N011L545014EMEA_VP_UBU)(сив), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 135U 1.6/4.4GHz, 14" (35.56cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Linux991.42 €
/1939.05 лв
Лаптоп HP ProBook 4 G1i (AD2B4ET)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 225U 1.5/4.8GHz, 14" (35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB-C 3.2 Gen 2x2, Windows 11 Pro991.58 €
/1939.36 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(PB14250_U5225U16G512G_UBU), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 225U 1.5/4.8GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Linux992.06 €
/1940.29 лв




























































































































