Lenovo ThinkBook 15-IIL
Страхотно изпълнение и външен вид
Снабден с до 10-ти Gen Intel® Core ™ обработка и Windows 10 Pro, ThinkBook 15 ви осигурява безпроблемна висока производителност и отзивчивост - където и да сте. Само 18,9 мм (0,74 ") тънък, този стилен бизнес лаптоп може да се похвали с модерно минерално сиво покритие.
.jpg)
Тъй като ThinkBook 15 има тесни рамки и 83% съотношение на екрана към тялото, можете да се съсредоточите повече върху зашеметяващия 15.6 "FHD дисплей. Ще получите и богат, ясен звук чрез два високоговорителя Dolby Audio ™. И ако работите със сложни визуализации или искате да играете по време на престоя си, отидете с дискретната опция за графична карта
.jpg)
Всички правилни връзки
Когато сте в движение, USB 3.1 портът с винаги включена функция може да презареди други устройства - дори и ако ThinkBook е изключен. USB 2.0 портът е в отделение, което може да съхранява безжичен догъл за мишка (продава се отделно), за да не се загуби или повреди. А за още по-бързи интернет скорости, когато сте на път, можете да изберете WiFi 6.
.jpg)
Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD WVA 250nits Anti-glare Display (1920 x 1080)
Intel® UHD Graphics
720p with ThinkShutter, 2x, Array
Intel® Core™ i3-1005G1 Processor 4M Cache, up to 3.40 GHz
8GB (1x 8192MB) - DDR4, 2666MHz
256GB SSD NVMe
4-in-1 Card Reader
LAN 10/100/1000
Wi-Fi 802.11 AX
Bluetooth 5.0
HDMI
1x USB 3.1 Gen2 Full Function Type-C (USB + DisplayPort + Power Delivery)
1x USB 3.1 Gen1 Type-C
2x USB 3.1 Gen1 Type-A (1 with always-on)
1x Hidden USB 2.0 Type-A
1x Headphone / mic combo, Stereo speakers with Dolby® Audio™
Fingerprint Reader
3-Cell battery
Backlit keyboard
Windows 10 Pro
36.4 x 24.5 x 1.89 cm
1.8 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 1005G1 |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 1.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.4 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.8 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.4 x 24.9 x 2.0 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв




































































































