Specs:
14" (35.56cm) WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Integrated Intel Graphics, 1.4GHz Graphics Dynamic Frequency, 48 EUs
FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, 45W-115W TDP
1x 8GB SODIMM DDR5-5600, dual-channel capable, Up to 64GB DDR5-5600
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
1x SD card reader
Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2
Bluetooth 5.3
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Backlit, Bulgarian
No OS
45Wh Battery
65W USB-C (3-pin)
31.35 x 22.4 x 1.75 cm
1.36 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 5 |
| Модел процесор: | 210H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.36 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.35 x 22.4 x 1.75 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkBook |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkBook 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo V15 G4 ABP (82YY001DBM), осемядрен AMD Ryzen 7 7730U 2.0/4.5GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare дисплей, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS, 1.65kg585.79 €
/1145.70 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10079BM)(син), осемядрен Intel Core i5-13420H 3.4/4.6GHz, 15.3"(38.86cm), WUXGA IPS Anti-glare Display,(HD), 8GB DDR5, 512GB SSD M.2, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 1.59 kg581.18 €
/1136.69 лв
Лаптоп Acer Extensa 15 EX215-57-57TE (NX.EJBEX.001)(сребрист), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Linux591.41 €
/1156.70 лв






































































































































