Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10
83HR0012BM
39
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 500
Integrated Intel UHD Graphics
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB
32GB (2x 16GB) SO-DIMM DDR5-5600
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 6 802.11 ax
Bluetooth 5.2
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
1x HDMI 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
Backlit, Bulgarian
Battery
60Wh Li-ion Battery, supports Rapid Charge Boost (get 2 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback 150nits: 13.3 hr
65W USB-C (3-pin)
31.34 x 22.2 x 1.69 cm
1.39 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 13620H |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | DisplayPort |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 13 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.47 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.34 x 22.2 x 1.69 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo IdeaPad 3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ
- Lenovo ThinkBook
- Lenovo ThinkPad
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
345.26 €
/675.28 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв
Лаптоп MSI Thin 15 B13UC (9S7-16R831-2861), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 3050 4GB, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS927.19 €
/1813.43 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15ARP10E (83S000ABBM)(сив), шестядрен AMD Ryzen 5 150 3.3/4.5GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare Display & GF RTX 3050 6GB GDDR6 (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS924.05 €
/1807.29 лв
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G7 IML (21MR004WBM)(сив), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 155H 1.4/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS923.89 €
/1806.98 лв

















































































































