80QL00HTBM
12.0" (30.48 cm) Full HD IPS Touch (2160x1440)
Intel HD Graphics
Front camera:
5MP resolution, fixed focus
Rear camera:
5MP resolution, auto focus
Intel® Core™ m5-6Y54 1.1Hz/2.7GHz
8GB LPDDR3 1600MHz up to 8GB
256GB SSD
1x Micro SD card slot
11ac
Bluetooth 4.0
1x micro HDMI
1x USB 3.0
1x combo audio jack
HD Audio, stereo speakers with Dolby® Advanced Audio certifi cation
dual array microphone
1x combo audio / microphone jack
Li-Polymer, 4-cell battery
Microsoft® Windows® 10 Pro (64 bit)
Pad: 29.2 x 21 x 9 cm
Keyboard dock: 29.3 x 22.4 x 5.5 cm
1.80 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 12.0" (30.48 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2160 x 1440 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core m |
| Модел процесор: | M5-6Y54 |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 1.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.7 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR3 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | micro HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий/Магнезий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.8 Kg |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.55 €
/3212.54 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв




































































































