
Получавате топ геймплей с най-усъвършенствания процесор в света, с впечатляваща производителност, която ви позволява да се движите по-бързо, да се прицелвате по-добре и давате най-доброто от себе си във всяка битка. Влезте в игрите със завладяваща графика и бързи реакции.

Насладете се на върхова производителност с най-новите графични процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series при гейминг и дизайн. Заредени с Ray Tracing и Tensor ядра, както и стрийминг мултипроцесори в тънка и лека конструкция, системите осигуряват най-реалистичните графики с ray-tracing, авангардни нови функции и мощта на AI.

Зад високата скорост се крие подобрената система за охлаждане - Legion Coldfront 2.0. Той допълва високооктановата, пикова Legion Tower 5 чрез подобрена термопластика, 150W охладител на процесора и по-големи вентилатори, които поддържат въздуха да циркулира из 26L.

Вдъхновените от геймърите външен вид и усещане на Legion Tower 5 започват със здравата рамка. Той побира огромен обем 26 литра, разполага с широка гама от портове и има ръкохватка отзад – основните елементи на истинската бойна станция. Синьото светодиодно лого, осветяващо корпуса в черен цвят, завършва зашеметяващия дизайн, с допълнителни прозрачни странични панели и вътрешно ARBG осветление.
Технически спецификации
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core i5-12400F, 6C (6P + 0E) / 12T, P-core 2.5 / 4.4GHz, 18MB |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 |
| Chipset | Intel B660 |
| Memory | 2x 16GB UDIMM DDR5-4800 |
| Memory Slots | Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5-4800 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe + 1TB HDD 7200rpm 3.5" |
| Storage Support |
Up to five drives, 2x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD + 1x open 2.5 HDD Bay
|
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC897Q codec |
| Power Supply | 500W 85% |
| DESIGN | |
| Expansion Slots |
|
| Case Color | Black |
| System Lighting | Legion OY iconic LED + Internal ambient lighting |
| Chassis | Transparent cover + Inner decorate cover |
| Cooler | Advance Air Cooler |
| System Fan | Advance Air Cooling with ARGB (1x Rear) |
| Carry Handle | Carry Handle |
| Form Factor | Tower (26L) |
| Dimensions (WxDxH) | 205 x 395.4 x 420 mm |
| Weight | 14 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Top Ports |
|
| Rear Ports |
|
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in chipset |
| SOFTWARE | |
| Operating System | FreeDOS |
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Gaming |
|---|---|
| Предназначение: | Gaming |
| Процесор: | Шестядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 12400F |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Архитектура: | Alder Lake |
| Честота процесор: | 2500 MHz |
| Turbo Boost до: | 4400 MHz |
| Твърд диск: | 1000 GB |
| SSD: | 512 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3060 |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
2103.70 €
/4114.47 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
402.80 €
/787.81 лв
-
938.52 €
/1835.58 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
94.83 €
/185.47 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
763.44 €
/1493.17 лв
935.00 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Терминал Thin Client NComputing L230, for Windows and Linux, PS/2, USB 1.1, Stereo output, Microphone port, D-sub 15,LAN49.29 €
/96.40 лв
Терминал ATRUST M300 Zero client, SOC SMSC UFX600, D-sub 15, WMS 201284.02 €
/164.33 лв
Терминал (Thin Client) Dell Wyse E02, VGA, 2x USB 2.0, Lan1000, Microsoft Windows MultiPoint Server 201189.05 €
/174.16 лв













































































































