Lenovo IdeaPad Slim 3 14IAH8
.png)
Светкавично време за реакция
Лаптопът IdeaPad Slim 3i Gen 8 е проектиран с качество от военен клас и е идеален за работа в движение, училище или забавление. Задвижвано от процесори Intel® Core до 13-то поколение, това 14-инчово леко устройство се отличава с бърза реакция за всички ваши приложения - така че можете да изпълнявате многозадачна работа до насита. Освен това огромното количество памет означава, че можете да запазите цялата си мултимедийна библиотека на компютъра, без компромиси.
.png)
Тънък и лек, но здрав
Независимо дали се отправяте към библиотеката, кафенето, летищния терминал или някъде другаде, можете да се сте сигурни, че това здраво устройство е създадено, за да издържи дълго. С 10% по-тънък от предишното поколение, лаптопът IdeaPad Slim 3i Gen 8 лесно се прибира в раницата или пътната чанта. Той е проектиран да издържа на удари, прах и тежки условия при пътуване - и в същото време изглежда страхотно в избраните от вас цветове.
.png)
Ослепителен дисплей и първокласен звук
С тесните си рамки и зашеметяващия си дисплей IdeaPad Slim 3i Gen 8 със сигурност ще привлече внимание - дори когато вие сте фокусирани върху широкоъгълния изглед с висока резолюция. Сертифицираният от TÜV дисплей с ниски нива на синя светлина помага да се избегне умората в очите. Нещо повече, Dolby Audio гарантира, че ще се наслаждавате на първокласен звук по време на видеоразговор, гледане на филми или просто слушане на любимите ви мелодии.
.png)
Защитени дори и на път
Трябва да се доверите, че устройството ви може да отговори на изискванията ви когато сте в движение. С технология за бързо зареждане IdeaPad Slim 3i Gen 8 осигурява 2 часа работа с 15-минути зареждане. А когато става дума за вашата поверителност и защита, ние сме се погрижили за вас. Уеб камерата включва предпазител за поверителност, така че можете да сте сигурни, че сте извън изглед, когато искате да бъдете. Но може би най-доброто от всичко е опционалният четец на пръстови отпечатъци, вграден в бутона за включване, който ви позволява незабавно да влезете и да стартирате безопасно само с едно докосване на пръста си.
14" (35.56cm) FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare
Integrated Intel UHD Graphics, 1.2GHz Graphics Dynamic Frequency, 48 EUs
HD 720p Camera with Privacy Shutter, 2x microphones, array
Intel Core i5-12450H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.0 / 4.4GHz, E-core 1.5 / 3.3GHz, 12MB, 45W-95W TDP
16GB Soldered LPDDR5-4800MT/s, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
SD Card Reader
Wi-Fi 6 802.11ax 2x2
Bluetooth 5.2
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.2)
1x HDMI 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
User-facing stereo speakers, 1.5W x2, optimized with Dolby Audio
Integrated 47Wh battery
65W Round Tip (3-pin) Power Adapter
Non-backlit, Bulgarian Keyboard
Firmware TPM 2.0 Enabled
No OS
32.43 x 21.38 x 1.79 cm
1.37 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 12450H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.37 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.42 x 23.77 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_001_P_UBU_16GB), десетядрен Intel Core i5-1334U 3.4/4.6GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux528.56 €
/1033.77 лв
Лаптоп Acer Aspire 5 A515-56-36UT (NX.AASAA.001)(сребрист), двуядрен Tiger Lake Intel Core i3-1115G4 3.0/4.1GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD Display, 4GB DDR4, 128GB SSD, 1x USB Type-C, Windows 10 Home521.63 €
/1020.22 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-72P-73MN(NX.D5HEX.002), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, Linux533.97 €
/1044.35 лв


















































































































