IdeaPad Pro 5 14IRH8
83AL0012BM
Arctic Grey
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
Lenovo IdeaPad Pro 5 14IRH8
![]() | Производителност, която прави впечатление
Независимо дали става дума за работа, творчески проекти или игри, справете се с всичко, което ви се изпречи на пътя, с лаптопа IdeaPad Pro 5i Gen 8, задвижван от 13-то поколение процесори Intel Core i7 H Series и графичен процесор NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB за преносими компютри. Цялостно творчеството. NVIDIA Studio осигурява RTX и AI ускорение в най-добрите творчески приложения, драйвери NVIDIA® Studio за максимална стабилност и набор от ексклузивни инструменти, за да реализирате следващата си голяма идея. |
Правете повече със зашеметяващи визуализации
Творете, забавлявайте се и играйте по-добре на IdeaPad Pro 5i Gen 8 с до 14″ 2.8K дисплей, който се отличава със зашеметяващи визуални ефекти. Направете работа лесна с плавната честота на опресняване и Lenovo Super Resolution, която помага да се намали нуждата от широчина на честотната лента, за да се елиминира буферирането и забавянето по време на живи предавания. Освен това със сертификата от TÜV Eyesafe не се налага да напрягате очите си, когато гледате екрана. | ![]() |
![]() | Живот в бързата лента
В IdeaPad Pro 5i Gen 8 всичко е по-бързо. Насладете се на бърз трансфер на данни и възможности за извеждане на външен дисплей с Thunderbolt 4.0. Влизайте бързо и сигурно с разпознаване на лица с FHD инфрачервена камера. Дори зареждането на вашето устройство е по-бързо благодарение на технологията за бързо зареждане. |
Издръжлив и тестван от военните
Дейността ви е свързана с работа в движение и се нуждаете от здрав лаптоп. IdeaPad Pro 5i Gen 8 се отличава с издръжливост от военен клас и е издържал екстремни тестове за издръжливост. | ![]() |
![]() | Проектиран по-умно
Благодарение на Lenovo AI Engine интелигентният IdeaPad Pro 5i Gen 8 е проектиран умно, за да подобри ежедневното ви изживяване във всяко отношение. Адаптивната интелигентност и вградена сигурност повишават производителността и безжичната свързаност, а функции като премахване на шума и размазване на фона подобряват качеството на вашите видеоразговори. С функцията Flip-to-start можете да започнете деня си за секунди. |
Config specs:
14" (35.56cm) WQXGA+ 2.8K (2880x1800) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe
NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6
FHD 1080p camera + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, 2x, Array Microphones
Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos
Intel Core i5-13500H, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.6 / 4.7GHz, E-core 1.9 / 3.5GHz, 18MB
32GB Soldered LPDDR5-5200, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
SD Card Reader
Wi-Fi 6E, 11ax 2x2
Bluetooth 5.1

1. HDMI 2. USB-C 3.2 Gen 2 3. Thunderbolt 4 4. Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | 5. SD card reader 6. USB 3.2 Gen 1 (Always On) 7. USB 3.2 Gen 1 |
Integrated 75Wh battery
140W USB-C Slim (3-pin) power adapter
Backlit, Bulgarian keyboard
Firmware TPM 2.0 Enabled
1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
No OS
31.2 x 22.1 x 1.59 cm
1.46kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 13500H |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.46 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.0 x 22.9 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв






































































































































