Lenovo Ideapad L340-17IRH Gaming
Един сериозен геймърски лаптоп
Цялата сила и производителност, от които се нуждаете, за да тествате ума си спрямо най-добрите. Пълноразмерна клавиатура с околна подсветка. И гладък, стилен дизайн. IdeaPad L340 Gaming (17) е истински лаптоп за геймъри, отвътре навън.
Създава геймъра във вас
С до 9-то поколение Intel® Core ™ i7 обработка, IdeaPad L340 Gaming има цялата сила, която ви е необходима, за да надхитрите когото и да било. За още по-добро игрово изживяване, използвайте опцията Intel® Optane ™ за по-бързо стартиране на играта.
.jpg)
Геймърските лаптопи с GeForce® GTX 1650 са изградени с пробивната графична производителност на многократно награждаваната архитектура NVIDIA Turing ™, за да презаредите любимите си игри.
Загубете се в играта
Вграден във всеки IdeaPad L340 Gaming е Dolby Audio ™. Тази усъвършенствана звукова технология е там, за да изведе вашето мобилно игрово изживяване на нови нива.
.jpg)
Вие сте на шофьорското място
IdeaPad L340 Gaming има различни режими за работа и игра. Докато „Тихият“ продължава да "тиктака", ежедневните изчисления, „Бързият“ ви дава по-висока производителност и пламна бързина на игрите. Просто кликнете между двете въз основа на вашите нужди.
Защото поверителността ви е от значение
Предаване на живо с лекота на IdeaPad L340 Gaming - и защитавайте вашата поверителност. С физически затвор на уеб камерата можете да изключите камерата си от външния свят по всяко време.
.jpg)
Твърде много часове играта може да повлияе на очите ви. Но с режим на грижа за очите на Lenovo Vantage можете да намалите синята светлина и да коригирате цветовия тон на дисплея, като противодействате на риска от напрежение и умора.
Защо да губите ценно време за игри?
С до 9 часа живот на батерията, IdeaPad L340 Gaming ви позволява да играете през целия ден. Още по-добре, батерията се зарежда бързо до 80% в рамките на 60 минути и до 100% в рамките на 120 минути.
.jpg)
Спецификации:
17.3" (43.94 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920 x 1080)
NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Webcam 720p
Intel® Core™ i5-9300HF Processor 8M Cache, up to 4.10 GHz
8GB SO-DIMM DDR4-2400
256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2
LAN 10/100/1000
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 4.2
HDMI
1x USB-C
2x USB 3.1 (Gen. 1)
1x Headphone / mic combo
FW TPM 2.0
Blue LED Backlit, Bulgarian
3CELL 45WH INTERNAL Battery
No OS
41.3 x 28.46 x 2.53 cm
2.5 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce GTX 1650 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 9300HF |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.4 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 9 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.05 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 41.3 x 28.46 x 2.53 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв
































































































