|
Звук, който можете да усетите Вграден във всеки IdeaPad L340 е усъвършенствана технология Dolby Audio ™. Резултатът? Наистина потапящо аудио с богат, ясен и мощен звук за всичко - от филми до подкасти и музика до игри, където и да отидете |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Вашата онлайн конфиденциалност има значение HD уеб камерата на IdeaPad L340 прави видео чатове и конферентни разговори лек. Той също има TrueBlock Privacy Shutter, превключвател за физическо затваряне на уеб камерата и подпомагане на личния ви живот. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Защита на най-важното Независимо дали става въпрос за работа, забавление или домашна работа, твърде много часове пред екрана на компютър може да се окаже лошо за очите ви. С режима за грижа за очите на Lenovo Vantage можете да намалите синята светлина и да сведете до минимум риска от напрежение на очите |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Останете мобилни за по-дълго IdeaPad L340 работи до 9,5 часа, повече от достатъчно, за да ви прекара през деня или да прекъснете гледането на любимото си телевизионно шоу. А при бързо зареждане, батерията се зарежда до 80% за по-малко от час и 100% за по-малко от два. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Освежаващо бързо и гладко С до 8-мо поколение Intel® Core ™ i7 обработка, IdeaPad L340 се справя безпроблемно - каквато и да е задачата. Заедно с повишаване на производителността, той е проектиран за забавления в движение, включително онлайн стрийминг и игри. |
|
Lenovo Ideapad L340-15IWL
81LG00FTBM
Abyss Blue
15.6" (39.62 cm) Full HD TN 220nits Anti-glare Display (1920x1080)
NVIDIA GeForce MX230 2GB GDDR5
Webcam 0.3MP
9.0mm DVD±RW
Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.9 GHz
8GB DIMM DDR4-2400
256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe
LAN 10/100/1000
802.11 AC
Bluetooth 4.2
HDMI
1x USB 3.0 Type C
2x USB 3.1(Gen.1)
1x Combo of 3.5mm Stereo Headphone, 2x 1.5W speakers with Dolby® Audio®
Backlit Keyboard
Integrated Li-ion 36Wh battery up to 9.5 hr.
Free DOS
36.3 x 25.46 x 2.39 cm
2.19 Kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce MX 230 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 8265U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 1.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 3.9 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 9 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.3 x 25.46 x 2.39 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.16 €
/559.68 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв





































































































