Максимално представя за геймъри и творци
Лаптопите с графични процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series осигуряват върховна производителност за геймъри и дизайнери. Те се задвижват от Ampere - архитектурата на RTX от второ поколение на NVIDIA - с нови ядра Ray Tracing и Tensor ядра и стрийминг мултипроцесорни за огромен скок в производителността. Насладете се на най-реалистичната ray-traced графика, модерни нови функции и силата на AI в тънки и леки дизайни.
Максимална производителност, безкомпромисен живот на батерията
Казват, че не може да имате висока производителност и дълъг живот на батерията с един и същи лаптоп. Казват, че гейминг лаптопа с висока производителност трябва да бъде голям, обемист и тежък. Това е грешка! Сега можете да се насладите на елитни игри на тънък и лек ноутбук с невероятен живот на батерията, благодарение на новия мобилен процесор AMD Ryzen 5 5600H. Никога повече не правете компромиси с вашия гейминг лаптоп.
Най-доброто гейминг визуално изживяване
Гейминг с професионални скорости и визуални ефекти. Играйте най-популярните заглавия с най-добрите настройки с IPS дисплей придружен със 120Hz честота на опресняване и FHD (1920 x 1080) за зашеметяващи визуализации и ултра фини детайли, съчетани с плавни кадри без насичане. Насладете се на гейминг на почти безрамков екран.
Убийствена клавиатура
Правилната ергономичност и производителност на клавиатурата могат да донесат победата дори от загубено положение. 1,5-милиметровият пълен ход на клавишите на IdeaPad Gaming 3 6-то поколение и 100% N-key rollover ви помага да натрупвате убийства, докато играете с 4-зонава RGB подсветка за пълно потапяне.
.png)
Калибриран, за да ви даде максимално предимство
Получете необходимото ви предимство с вдъхновени подобрения като 30% по-големия тъчпад на IdeaPad Gaming 3 6-то поколение. Насладете се на фокусирания върху игри Nahimic звук, включващ завладяващ 7.1-канален съраунд, който действа като радар за определяне на вашите цели на бойното поле.
Бързо, хладно, тихо
IdeaPad Gaming 3 6-то поколение работи по-бързо и по-хладно от предишните поколения, с подобрената си охладителна система, която разсейва 41% повече топлина (120W). Неговите авангардни термични системи подобряват с повече от два пъти въздушния поток, с двойно повече отвеждащи отвори за въздуха и до четири топлинни тръби.
Configuration:
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS, 120Hz, Anti-glare, 250nits, 45% NTSC, (1920 x 1080 pix)
NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, Boost Clock 1500 / 1635MHz, TGP 85W
720p with Camera Shutter, 2x, Array
AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
1x 8GB SO-DIMM DDR4 3200MHz, 2x DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable
512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe
Integrated 10/100/1000 GbE LAN
Wi-Fi 6 (802.11/ax, 2 x 2)
Bluetooth 5.0
HDMI 2.0
2x USB 3.2 (Gen 1)
1x USB-C 3.2 (Gen 1, support data transfer only)
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Stereo speakers - 2W x2 - Nahimic Audio
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287 codec
Integrated Li-Polymer 45Wh battery, supports Rapid Charge Pro (charge up to 50% in 30min)
135W Slim Tip (3-pin) Power Adapter
4-Zone RGB Backlit, English Keyboard
Firmware TPM 2.0
Free DOS
35.96 x 25.19 x 2.42 cm
2.25 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 5600H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 3.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.2 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 23.6 x 2.5 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв













































































































