Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6
Готови ли сте да преминете на следващото ниво?
Играйте любимите си заглавия безпроблемно и по начина, по който трябва да им се насладите с процесори AMD Ryzen™ 4000 H-Series, NVIDIA® GeForce® GTX графика, DDR4 памет и M.2 NVMe PCIe SSD сторидж опции. Тези мощни функционалности гарантират, че можете да подкарате заглавията на високи настройки, така че винаги да имате предимството да виждате всеки детайл.

Изглед от високо
IdeaPad Gaming 3 носи победата с дисплей, който позволява постигането на бързи рефлекси. 15,6-инчовият FHD дисплей с честота на опресняване до 120Hz дава ясна картина без накъсване. По този начин можете да набележите множество обекти за отстрелване и да постигнете легендарни резултати. С наличния HDMI 2.0 порт можете лесно да включите допълнителен монитор или телевизор, за да постигнете максимално потапяне в картината.

Победата е във вашите ръце
Скачайте в пилотската кабина с набор от контроли, които ви подготвят за славна победа. Просторната клавиатура на IdeaPad Gaming 3 е създадена специално за геймъри. Тя предлага ход на клавишите 1,5 мм за максимален контрол и синя подсветка за подпомагане на видимостта на бутоните при всяка осветеност.

За дълги гейминг сесии
Насладете се на свободата за гейминг навсякъде. Това е възможно благодарение на издръжливата батерия, която поддържа и технология за бързо зареждане Rapid Charge. С нея получавате 80% заряд при зареждане за един час.

Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare 165Hz Display (1920 x 1080)
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6, Boost Clock 1485MHz, TGP 75W
HD Webcam
AMD Ryzen™ 5 5600H 3.3/4.2GHz
16GB (2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200)
1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe
LAN 100/1000M
Wi-Fi 802.11 ac
Bluetooth 5.0
HDMI
1x USB 3.1 Type C
2x USB 3.1 (Gen 1)
1x Headphone / mic combo, 2 x 1.5W speakers
White backlit, Bulgarian keyboard
FW TPM 2.0
No OS
35.9 x 24.96 x 2.49 cm
2.2 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050Ti |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 5600H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 3.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.2 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 23.6 x 2.5 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.16 €
/559.68 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв
















































































































