Lenovo IdeaPad 5 15ITL05
Последното нещо, от което се нуждаете, е хакер да надникне в живота ви чрез вашата уеб камера, така че лаптопът IdeaPad 5 беше оборудван с физически затвор за поверителност, който блокира камерата, когато не искате да бъдете виждани. Използването на лепкава бележка е толкова последен род. С четец на пръстови отпечатъци на бутона за захранване можете да настроите IdeaPad да не се събужда, освен ако не открие вашия биометричен подпис.
Влезте в световете на любимите си филми и предавания с дисплей панел, проектиран до последния инч, който увеличава максимално вашето гледане, като ви дава повече екран за парите си. Наричаме това съотношение на активната площ или количеството на екрана в сравнение с размера на околните граници, а лаптопът IdeaPad 5 има невероятно съотношение 90% активна площ

Това не е вашият типичен студен пластмасов или метален лаптоп, който носите наоколо. IdeaPad 5 е създаден с ново ниво на внимание към детайлите, което прави тази машина мека и удобна на допир с устойчива боя, която създава подобно на плат усещане на повърхността.
IdeaPad 5 се предлага с множество опции, включително USB-C порт с захранване за зареждане на вашите устройства направо от вашия лаптоп и Бързо зареждане, за да заредите батерията си възможно най-бързо. Със SSD устройство и Windows 10 този компютър е нещо повече от ежедневен лаптоп.

Спецификации:
15.6" (39.62 cm) Full IPS 300nits Anti-Glare 45% Gamut Display (1920 x 1080)
Intel® UHD Graphics
HD Webcam
Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz
8GB soldered memory, not upgradable
512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2
4-in-1 Card Reader
Wi-Fi 802.11 AX
Bluetooth 5.0
HDMI
1x USB-C 3.2 Gen 2 (power delivery, display port)
2x USB-A 3.2** Gen 1
1x Headphone / mic combo
Backlit, Bulgarian keyboard
Windows 10 Home 64, English
35.66 x 23.31 x 1.91 cm
1.66 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 1115G4 |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 3.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.66 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.0 x 25.3 x 2.0 cm |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв









































































































