Lenovo IdeaPad 3 Gaming 15ACH6

Максимална производителност, безкомпромисен живот на батерията
Казват, че не може да имате висока производителност и дълъг живот на батерията с един и същи лаптоп. Казват, че гейминг лаптопа с висока производителност трябва да бъде голям, обемист и тежък. Те грешат. Сега можете да се насладите на елитни игри на тънък и лек ноутбук с невероятен живот на батерията, благодарение на новите мобилни процесори AMD Ryzen™ 5000 H-Series. Никога повече не правете компромиси с вашия гейминг лаптоп.

Убийствена клавиатура
Правилната ергономичност и производителност на клавиатурата могат да донесат победата дори от загубено положение. 1,5-милиметровият пълен ход на клавишите на IdeaPad Gaming 3 6-то поколение и 100% N-key rollover ви помага да натрупвате убийства, докато играете с бяла подсветка (опционална 4-зонава RGB) за пълно потапяне.

Максимално представя за геймъри и творци
Лаптопите с графични процесори NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series осигуряват върховна производителност за геймъри и дизайнери. Те се задвижват от Ampere - архитектурата на RTX от второ поколение на NVIDIA - с нови ядра Ray Tracing и Tensor ядра и стрийминг мултипроцесорни за огромен скок в производителността. Насладете се на най-реалистичната ray-traced графика, модерни нови функции и силата на AI в тънки и леки дизайни.

Бързо, хладно, тихо
IdeaPad Gaming 3 6-то поколение работи по-бързо и по-хладно от предишните поколения, с подобрената си охладителна система, която разсейва 41% повече топлина (120W). Неговите авангардни термични системи подобряват с повече от два пъти въздушния поток, с двойно повече отвеждащи отвори за въздуха и до четири топлинни тръби.
Спецификации:
Екран: 15.6" (39.62 cm) 15.6" Full HD IPS, 120Hz, Anti-glare, 45% NTSC, DC dimmer, (1920 x 1080 pix.)
Видео карта: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, Boost Clock 1500MHz, TGP 75W
Процесор: AMD Ryzen 7 5800H (8C / 16T, 3.2 / 4.4GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
RAM памет: 8GB DDR4 3200MHz, 2x DDR4 SO-DIMM slots, up to 32GB DDR4 3200MHz
Тип уеб камера: HD
SSD/HDD: SSD 512GB M.2 PCIe 3.0x4 NVMe
Storage support:
До 1TB M.2 PCIe SSD
До 2TB SATA HDD
Свързаност:
2 x 2 WiFi 802.11ax
Bluetooth® 5.0
Интерфейси:
USB-C 3.1 1-во поколение
2 x USB-A 3.1 1-во поколение
HDMI 2.0
RJ45
Комбиниран жак за слушалки/микрофон
Novo hole
RGB LED Backlit, English
FW TPM 2.0
No OS
24.3mm x 359.6mm x 251.9mm
2.25 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 5800H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.25 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Модел: | Lenovo IdeaPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв











































































































