F0GG006PRI
White
Specs:
21.5" (54.61cm) FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-Glare
Integrated Intel UHD Graphics, 1.1GHz Graphics Dynamic Frequency, 64 EUs
HD 720p Camera, mono microphone
Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB, 15W-55W TDP
2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200MT/s, 2x DDR4 SO-DIMM slots, up to 16GB DDR4-3200MT/s
256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
• 1x 2.5" HDD bay up to 1TB
• 1x M.2 SSD slot up to 512GB
Integrated 100/1000M Ethernet
Wi-Fi 5, 802.11ac 2x2
Bluetooth 5.1
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x HDMI 1.4
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector
2x 3W speakers, Realtek ALC256 codec
90W 89% Power Adapter
USB Calliope Keyboard, White, English (UK)
USB Calliope Mouse, White
Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
No OS
49.02 x 18.53 x 40.48 cm
6.09kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Шестядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i3 |
| Модел процесор: | 1215U |
| Процесор сокет: | 1744 |
| Архитектура: | Alder Lake |
| Честота процесор: | 1200 MHz |
| Turbo Boost до: | 4400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Тип памет: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 21.5" (54.61 cm) |
| Монитор: | Non-Touchscreen |
| Цвят: | Бял |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Настолен компютър Dell Pro Slim (BTO004_QCS1250_EMEA_UBU), четириядрен Intel Core i3-14100 3.5/4.7 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Linux564.49 €
/1104.05 лв
Настолен компютър Dell Pro Slim (QCS1250_I38G512G_UBU), четириядрен Intel Core i3-14100 3.5/4.7 GHz, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Linux564.54 €
/1104.15 лв
Настолен компютър Dell Pro Tower Essential (BTO001_QVT1260_EMEA_UBU), четириядрен Intel Core i3-14100 3.5/4.7 GHz, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Linux534.35 €
/1045.10 лв




















































































































