F0HM00FVRI
Cloud Grey
Config specs:
27" (68.58cm) FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch
Integrated Intel UHD Graphics
5.0MP + IR Camera, Dual Microphone
Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB
1x16GB SO-DIMM DDR5-5200, 2x DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable, max. 32GB DDR5-5200
1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Integrated 100/1000M Ethernet
Wi-Fi 6, 11ax 2x2
Bluetooth 5.2
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1x HDMI-in 1.4
1x HDMI-out 2.1 TMDS
1x Ethernet (RJ-45)
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
2x 3W Speakers, audio by HARMAN
135W 90% Adapter
Wireless Charger
USB Calliope Keyboard, White, English (UK)
USB Calliope Mouse, White
Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
No OS
61.17 x 19.2 x 47.31 cm
7.1kg
Виж още Настолни компютри Lenovo
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | All in One PC |
|---|---|
| Предназначение: | Home office |
| Процесор: | Десетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i7 |
| Модел процесор: | 13620H |
| Процесор сокет: | 1744 |
| Архитектура: | Raptor Lake |
| Честота процесор: | 2400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | 27" (68.58cm) |
| Монитор: | Non-Touchscreen |
| Цвят: | Сив |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
1664.92 €
/3256.29 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
507.45 €
/992.49 лв
-
1363.01 €
/2665.81 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
765.27 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
2131.21 €
/4168.29 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.00 €
/1464.92 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Настолен компютър Dell Pro Slim (BTO107_QCS1250_EMEA), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235 2.9/5.0GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro979.44 €
/1915.62 лв
Настолен компютър Dell Pro Micro QCM1250 (BTO106_QCM1250_EMEA), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235 2.9/5.0GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, клавиатура и мишка, Linux979.82 €
/1916.37 лв
Настолен компютър HP ProDesk 600 G2 Microtower-PC(P1G86EA), четириядрен Skylake Intel Core i7-6700 3.4/4GHz, 8GB DDR4, 256 GB SSD, 6x USB 3.0, клавиатура и мишка, Windows 7989.78 €
/1935.84 лв






















































































































