Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 (Intel)
21E6006VBM
Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom)
Black
ThinkPad E15 Gen 4 (Intel)
Трудната работа изглежда лесна Комбинирайки издръжливост с мощност и производителност, ThinkPad E15 Gen 4 ви позволява да вършите работата си навсякъде. Задвижван от процесори Intel Core i7 до 12-то поколение с до 40 GB памет, той може да се справи и с най-тежките работни натоварвания. Освен това има опция за WiFi 6E свързаност, която ви осигурява по-бърз достъп до интернет, където и да се намирате. | ![]() |
![]() | 100% портативен, 100% практичен С тегло от едва 1,78 кг., ThinkPad E15 Gen 4 може да ви придружава навсякъде. Освен изключително издръжливият алуминиев горен капак, с двойните микрофони и технологията за потискане на шума от околната среда, всяка виртуална среща е подобрена. |
Готови за заседателната зала или пък за плажа Изберете един от няколкото 15,6" дисплея, включително FHD (1920 x 1080) тъчскрийн екран с покритие против отблясъци, широк ъгъл на видимост, 300 нита яркост и широк цветови диапазон. Има и опция за отделна графика NVIDIA GeForce MX 550, която да отговори на нуждите ви по време на работа или забавления. Освен множеството портове, ще разполагате и с превъзходна чистота на звука благодарение на Dolby Audio с високоговорители Harman. | ![]() |
![]() | Лесен за използване, но и защитен С лаптопа ThinkPad E15 Gen 4 можете да изберете вписване в системата само с усмивка или пръстов отпечатък, бързо и сигурно. Просто погледнете към опционалната хибридна инфрачервена FHD камера или докоснете опционалния четец за пръстови отпечатъци върху бутона за включване и сте вътре. Нещо повече, налице е discrete trusted platform module (dTPM) 2.0, защитен чип за криптиране на вашите пароли и други чувствителни данни. |
Проектиран за ежедневието Използваме стандартните MIL-STD 810H на Министерството на отбраната на САЩ, за да създадем баланс между надеждност и издръжливост за всеки ThinkPad. Тестван по 12 строги стандарта и повече от 200 проверки на качеството, бизнес лаптопът ThinkPad E15 Gen 4 ще работи дори при най-суровите условия, от арктическата пустош до пустинните прашни бури. | ![]() |
Config specs
15.6" (39.62cm) FHD, 300nits, Anti-glare, 45% NTSC (1920x1080)
Integrated Intel Iris Xe Graphics
FHD 1080p camera + IR Hybrid with Privacy Shutter, 2x microphones, Array
Stereo speakers, 2x 2W, Dolby Audio, audio by HARMAN
Intel Core i5-1235U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB
8GB Soldered DDR4-3200MHz + 8GB SO-DIMM DDR4-3200MHz
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
100/1000M (RJ-45)
Wi-Fi 6, 11ax 2x2
Bluetooth 5.1

1. Thunderbolt 4 2. USB 3.2 Gen 1 (Always On) 3. HDMI 4. Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | 5. USB 2.0 6. Ethernet (RJ-45) 7. Kensington Security Slot |
Integrated Li-Polymer 57Wh battery
65W USB-C (3-pin) Power Adapter
Backlit, Bulgarian Keyboard
Touch Style FIngerprint Reader, Integrated in Power Button
Discrete TPM 2.0 Enabled
Free DOS
36.5 x 24.0 x 1.89
1.7kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1235U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.5 x 24.1 x 1.89 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad E15 |
- 5
0 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв














































































































