Lenovo Yoga 7 14AKP10
83JR0013BM
Tidal Teal
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
14" (35.56cm) 120Hz, 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, Dolby Vision, 10-point Multi-touch
AMD Radeon 860M Graphics
5.0MP + IR with Privacy Shutter
AMD Ryzen AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
32GB Soldered LPDDR5x-7500
1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 UHBR10
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort 1.4a
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
Backlit, Bulgarian
Windows 11 Home, English
70Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Express (get 3 hours of runtime with a 15-minute charge)
Local video (1080p) playback@150nits: 12.5 hr
65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount)
31.7 x 22.8 x 1.54 cm
1.38 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 860M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 7 |
| Модел процесор: | 350 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 12 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.38 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.7 x 22.8 x 1.54 cm |
| Модел: | Lenovo Yoga |
|---|---|
| Серия: | Lenovo Yoga 7 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.00 €
/1807.19 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп Gigabyte Gaming A16 3VH (3VHK3EE893SD-1TB), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, No OS1559.34 €
/3049.80 лв
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250(BTO102_PB16250)(сив), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 235U 1.6/4.9GHz, 16"(40.64cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1559.65 €
/3050.41 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (21SC000GBM), осемядрен AMD Ryzen 7 Pro 250 3.3/5.1 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-glare Display (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1558.37 €
/3047.90 лв
















































































































