Lenovo ThinkPad T16 Gen 4
.png)
.png)
.png)
16"(40.64cm) WUXGA (1920 × 1200), IPS, Anti-glare, 400 nits, Color Gamut: 45% NTSC, Screen-to-Body Ratio: 87.22%
Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics
5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350, Cores / Threads: 8C / 16T, 2.0 GHz base / up to 5.0 GHz boost, Cache: 8 MB L2 / 16 MB L3
AI: Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS
2× 16GB SO-DIMM DDR5-5600, 2 × DDR5 SO-DIMM, dual-channel
Max Supported: Up to 64 GB DDR5-5600
512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Slots: 1 × M.2 2280 PCIe® 4.0x4, Max Supported: 2 TB SSD
Speakers: 2 × 2W stereo, Dolby Audio™
Microphone: Dual, 360°
LAN: 100/1000M (RJ-45)
MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (802.11be 2x2)
Bluetooth: 5.4
2 × USB-A (USB 3.2 Gen 1, one Always On)
2 × USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps, PD 3.0, DP 2.1)
1 × HDMI® 2.1 (up to 4K/60Hz)
1 × RJ-45 Ethernet
1 × 3.5mm headphone / microphone combo jack
Discrete TPM 2.0
Backlit, Bulgarian Keyboard
Windows 11 Pro
52.5Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr) with 65W
65W USB-C (3-pin) Adapter
36.0 x 25.1 x 1.8 сm
1.76 kg
Black
PC + 20% CF (top & bottom)
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 860M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Модел процесор: | 350 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 50 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.76 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.0 x 25.1 x 1.8 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Серия: | Lenovo ThinkPad |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ
- Lenovo ThinkBook
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga 9
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
683.77 €
/1337.34 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 (21QG000VBM), осемядрен Intel Core Ultra 5 228V 2.1/4.5GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1860.16 €
/3638.15 лв
Лаптоп Dell 16 Plus DB16250 (DB16250_LNL_207)(син), осемядрен Intel Core Ultra 7 256V 2.2/4.8GHz, 16"(40.64cm) WQXGA Mini-LED Glare 90Hz Touch Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1862.70 €
/3643.12 лв
Лаптоп Dell Pro 13 Premium PA13250(BTO203_PA13250_EMEA), осемядрен Intel Ultra 5 236V 2.1/4.7GHz, 13.3"(33.78 cm) WUXGA Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1863.85 €
/3645.38 лв


















































































































