![]() |
Мощност, скорост и удобство Задвижван от до Intel vPro с 13-то поколение Intel Core, лаптопът Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 се отличава с висока производителност и светкавично бърза памет, съхранение и свързаност - той ще се справи и с най-взискателните ви задачи. ИТ администраторите оценяват удобството на отдалеченото внедряване и управление, а всички могат да застанат зад допълнителната сигурност с Intel vPro. |
|
Отговорни към околната среда Въпреки че лекото шаси е много удобно за пренасяне, устойчивите материали са тези, които правят притежаването на тази машина истинско удоволствие. Лаптопът ThinkPad T14 Gen 4 е съставен от 90% рециклиран магнезий на C рамката, а за Storm Grey моделите - от 55% рециклиран алуминий на D капака. Заедно със съдържанието след потребление, рециклираната пластмаса в корпусите за високоговорителя и батерията, както и захранващия адаптер за променлив ток, опаковката е без пластмаса с 90% рециклирани и/или устойчиви материали. Освен това в производствения процес се използва нискотемпературно запояване. |
![]() |
![]() |
Не натоварва очите Ако прекарвате часове наред пред лаптопа си всеки ден, ще ви е необходим удобен за очите лаптоп. ThinkPad T14 Gen 4 може да се похвали с редица опции за дисплей, вариращи от великолепен 2,8K OLED панел с Dolby Vision до варианти с по-ниска резолюция, които предлагат сензорни екрани, PrivacyGuard и различни цветови гами. Освен това повечето от тези дисплеи разполагат със сертификати за слаба синя светлина, за да се предотврати умората на очите. А с по-тесните рамки и високото съотношение между екрана и тялото всеки със сигурност ще оцени допълнителното екранно пространство на това устройство.
|
|
Освободете производителността си Когато сте на път, никога не знаете каква ще е ситуацията с връзката и дали ще намерите свободен контакт. Лаптопът ThinkPad T14 Gen 4 определено ви подсигурява и в двете отношения! Светкавично бързият WiFi ви държи онлайн, когато има безжично покритие, но ако сте извън обхвата, можете да се включите онлайн точно както със смартфон, когато изберете WWAN* конфигурацията. Нещо повече, благодарение на възможността за избор между два размера на батерията и технологията за бързо зареждане, няма нужда да сте приковани към контакта. Без значение къде ще ви отведе бизнесът, винаги ще сте готови за работа. * Наличието на опционална WWAN мрежа варира в зависимост от региона и трябва да се конфигурира в момента на покупката; изисква доставчик на мрежови услуги. |
![]() |
![]() |
Издръжливост от военен клас Използваме MIL-STD 810H стандартите на Министерството на отбраната на САЩ, за да създадем баланс между надеждност и издръжливост за нашите лаптопи ThinkPad. Извършваме тестове по 12 стандарта и над 200 проверки на качеството, за да гарантираме работата им в екстремни условия. Тези тестове обхващат сурови променливи като арктическата пустиня и пустинните прашни бури, включително температура, налягане, влажност, вибрации и др. |

|
1. Smart card reader*
2. USB 3.2 Gen 1
3. Kensington Nano Security Slot
4. Ethernet (RJ-45)
5. Thunderbolt 4
|
6. Thunderbolt 4
7. HDMI
8. USB 3.2 Gen 1 (Always On)
9. Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
10. Nano-SIM card slot*
|
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1355U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.36 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.78x19.16x1.65 cm |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв
































































































































