|
Създаден за работа ThinkPad L13 Gen 3 e създаден за бизнеси, които изискват продуктивност и производителност. Отличаващ се с новата операционна система Windows 11 Pro, този лаптоп може да се справи с тежките работни натоварвания с процесорите AMD Ryzen™ PRO 5000 Series, плюс до 32GB DDR4 RAM и до 1TB място за съхранение. |
![]() |
![]() |
Впечатляващи картина и звук С повече опции за дисплей от всякога, ThinkPad L13 Gen 3 включва по-висока разделителна способност, съотношение на страните 16:10 и вградена AMD Radeon™ графика. Получете завладяващо звуково и визуално изживяване по време на вашите видеоконференции с опционална FHD камера и стандартни Dolby Audio™ с Dolby Voice® AI - потискане на шума. |
|
Свързаност, където и да сте С широк набор от портове като USB-C и HDMI за свързаност у дома или в офиса, ThinkPad L13 Gen 3 разполага и с опционални вградени WiFi 6E* и 4G / LTE** CAT16 WWAN възможности, което ви позволява достъп до бързи скорости на интернет, независимо къде се намирате. *Работата с 6GHz WiFi 6E зависи от поддръжката на операционната система, рутери/точки за достъп/шлюзове.
**Опционалната наличност на WWAN варира в зависимост от региона и трябва да бъде конфигурирана в момента на покупката; тя изисква доставчик на мрежови услуги.
|
![]() |
![]() |
По-умна защита Защитете лични данни и устройството си с вградените решения за сигурност ThinkShield. Впишете се сигурно само с едно докосване на пръст чрез сензорен четец на пръстови отпечатъци или дори с лицето си, използвайки биометрични данни на корпоративно ниво. Тези решения са допълнително подобрени от платформата за сигурност на AMD, осигуряващи слоеве на защита. |
|
Надеждност, на която може да разчитате Използваме стандарти MIL-STD 810H на Министерството на отбраната на САЩ, за да гарантираме, че всеки ThinkPad е надежден и издръжлив. Извършваме тестове по 12 стандарта и над 200 проверки за качество, за да гарантираме, че те работят в екстремни условия. Тези тестове обхващат променливи като арктическата пустош и пустините прашни бури, включително температура, налягане, важност, вибрации и др. |
![]() |

|
1. HDMI 2.0
2. USB-A 3.2 1-во поколение
3. USB-C 3.2 1-во поколение
4. Kensington Security Slot™
|
5. Optional: SIM слот
6. USB-C 3.2 2-ро поколение
7. USB-A 3.2 1-во поколение
8. Комбиниран жак за слушалки/микрофон
|
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 13.3" (33.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 5875U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.25 Kg |
| Модел: | Lenovo ThinkPad |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв




















































































































