Lenovo LOQ
.png)
.png)
.png)
15.6"(39.62cm) FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®
NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS
HD 720p with E-shutter
AMD Ryzen™ 5 8645HS (6C / 12T, 4.3 / 5.0GHz, 6MB L2 / 16MB L3), AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS
1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, Up to 32GB DDR5-5600
Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable
512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, up to 1TB each
Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots
Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 +
Bluetooth 5.2
Ethernet: 100/1000M (RJ-45)
3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x Power connector
White Backlit, Bulgarian keyboard
Touchpad
No OS
Luna Grey
PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom)
60Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Rapid Charge Pro (charge up to 50% in 30min)
MobileMark® 25: 5.4 hr Local video (1080p) playback@150nits: 11.5 hr
170W slim tip (3-pin) AC adapter,
35.98 x 25.87 x 2.39 cm
2.38 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 8645HS |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 4.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 11 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.38 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.98 x 25.87 x 2.39 cm |
| Модел: | Lenovo LOQ |
|---|---|
| Серия: | Lenovo LOQ 15AHP9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1748.99 €
/3420.73 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP (21UT000QBM)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 250 3.3/5.1GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Display, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 4.0 Type-C, No OS957.79 €
/1873.28 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21ST0053BM), шестядрен AMD Ryzen 5 220 3/4.9GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 4.0 Type-C, No OS959.65 €
/1876.92 лв
Лаптоп HP ProBook 460 G11 (9G1V1ET#ABB)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 125U 1.3/4.3GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS 300nits Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Windows 11 Pro960.32 €
/1878.23 лв



























































































































