Legion Pro 7 16IAX10H
83F50047BM
Eclipse Black
Aluminium (Top), Aluminium (Bottom)
16" (40.64cm) 240Hz , WQXGA (2560x1600) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, , DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, Low Blue Light
NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7, Boost Clock 2160MHz, TGP 175W, 1824 AI TOPS
5.0MP with E-shutter
Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB
2x 32GB CSODIMM DDR5-6400
1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe, up to 2TB
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth 5.4
Ethernet
2.5GbE (RJ-45)
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1
1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer and DisplayPort 2.1)
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (2.5GbE RJ-45)
1x Power connector
Per-key RGB Backlit, Bulgarian
No OS
99.9Wh Rechargeable Li-ion Battery, supports Super Rapid Charge (10min charge 0~30% capacity, 30min charge 0~70% capacity, 80min charge 0~100% capacity)
MobileMark 30 250nits: 2.85 hr Local video (1080p) playback 150nits: 6.25 hr
Power Adapter
400W Slim Tip (3-pin)
36.43 x 27.59 x 2.66 cm
2.57 kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Специализирана видео памет: | 24 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 275HX |
| Брой ядра: | 24 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100 |
| Уеб камера: | 5 Mpix |
|---|
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 6 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.5 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.43 x 27.59 x 2.66 cm |
| Модел: | Lenovo Legion |
|---|---|
| Серия: | Lenovo Legion |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion 7
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad P16v
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo V15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
446.79 €
/873.84 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G16 GU605CW-QR093X(90NR0LX5-M00500), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 9 285H 2.9/5.4GHz, 16"(40.64cm) 2.5K WQXGA Display & GF RTX 5080 16GB, 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Pro4263.98 €
/8339.63 лв
Лаптоп Asus ROG Zephyrus G16 GU605CW-QR093X(90NR0LX5-M00910), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 9 285H 2.9/5.4GHz, 16"(40.64cm) 2.5K WQXGA Display & GF RTX 5080 16GB, 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, Windows 11 Pro, 1.95kg4204.92 €
/8224.11 лв
Лаптоп Apple MacBook Pro 16 2026 (MGED4ZE/A)(Space Black), осемнадесетядрен Apple M5 Max 4.6 GHz, 16.2" (41.15cm) Liquid Retina True Tone XDR 1000nits Display, 36GB LPDDR5X, 2TB SSD, 3x Thunderbolt 4, macOS4405.40 €
/8616.22 лв






















































































































